17 Eylül 2021 / 15:39

VİTAMİN BANKASI EFİDAS BALIKÇILIK

Okumalısınız

Mudanya’da günlük balık çeşitlerini tezgahında satışa sunan Efidas Balıkçılık en taze ürünleri müşterisine ulaştırmanın gururunu yaşıyor.

Mudanya’da balık satışına ciddi bir ivme kazandıran ve kalite getiren  Efidas Balıkçılık markasının doğuş hikayesi ise son derece ilginç. İşletme sahibi Hakan Oflaz’ın eşi Sadife Oflaz’ın ismi tersten yazılınca Efidas ortaya çıkıyor. İnci ışığının yansıması anlamını taşıyan Sadife ismine çok sık rastlanmadığı belirtilirken Hakan Oflaz hayat arkadaşının isminin yer aldığı dükkanda insanlara sağlıklı ürün satmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Hakan Oflaz şunları söyledi:

“Mudanya temiz havası, poyrazı ve tarihi yapısıyla çok önemli bir değer. Biz esnaf olarak en taze ve en kaliteli ürünleri tezgahımızda sergiliyoruz. Efidas’a gelen müşterilerimiz adeta vitamin bankasına gelmiş oluyor. Taze balığın insan sağlığına faydaları saymakla bitmez. Efidas’ın farkı hem yüksek kaliteli ürün satması hem de bu ürünleri herkesin alabileceği fiyatlara sunması. Eşim Sadife’nin ismini tersten okuduğunuzda Efidas ortaya çıkıyor. İşletmemizin markasının da bu şekilde olmasını uygun gördük. Özellikle sıkıntılı salgın döneminde her vatandaşımızın muhakkak balık yiyerek vücut direncini güçlendirmesini tavsiye ediyoruz. Efidas Balıkçılık olarak en kaliteli ve vitamin bankası balıklarımızı değerli müşterimize sunmak bizim için çok önemli bir hizmet.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Yangın Bölgesine Akademik Destek

Bodrum Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bodrum’daki yangın bölgelerde inceleme yaptı. Yanan bölgelerin rehabilitasyon çalışmalarında önemli rol oynayacak...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img