18 Eylül 2021 / 10:45

VİRÜSE KARŞI SARI TULUM

Okumalısınız

Dünyayı etkisi altına alan ve milyonlarca insanın kabusu olan koronovirus bilinçsiz insanların maske takmaması ve temizliğe dikkat etmemesi nedeniyle etkinliğini koruyor. Tıbbı malzeme ve hijyenik ürünler üreten firmalar şimdi de koruyucu elbiseleri vatandaşlar için piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Türkiye’de tüm alınan önlemlere rağmen halen alışveriş merkezleri, cadde ve sokaklar adeta insan seli. Bulaşın arttığı ve pik noktasına çıktığı bu günlerde salgından kendisini korumak isteyenler için özel elbiseler piyasaya sürülmek için hazırlandı. Sarı tulumların büyük ilgi görmesi bekleniyor.

AĞAÇLARDA MASKELİ MESAJ

Yılbaşının gelmesi her zaman çılgın partilerle kutlanan bir olaydı. Ancak salgın yüzbinlerce insanın ölümüne ve ailelerin dağılmasına neden oldu. Bazı ülkelerde yılbaşı çamlarını süsleyen aileler ağaç dallarına maske asıp anlamlı bir mesaj verdi. Salgının etkisini azaltmak için ise uzmanlar maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyulması durumunda gelecek yıl ağaçlara maske asmaya gerek kalmayacağını ifade ettiler.

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Yangın Bölgesine Akademik Destek

Bodrum Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bodrum’daki yangın bölgelerde inceleme yaptı. Yanan bölgelerin rehabilitasyon çalışmalarında önemli rol oynayacak...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img