18 Nisan 2021 / 22:14

TÜRKYILMAZ: “GÜVENLİ BİR MUDANYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Okumalısınız

Mudanya Belediyesi, cadde ve sokaklarda binaların güvenliğini sağlamak ve toprak kaymalarını engellemek için yol kenarlarına taş duvar ve istinat duvarı çalışmalarını sürdürüyor.

Mudanya Belediyesi, ilçenin çeşitli yerlerinde binaların güvenliğini sağlamak ve toprak kaymalarını önlemek için istinat duvarı ve taş duvar çalışmaları gerçekleştiriyor. Arabayolu Caddesi, Halitpaşa Mahallesi Atom Karınca Parkı ile Aydınpınar Mahallesi dere kenarında taş duvar ve istinat duvarı çalışmalarına başladı. Burgaz, Eğitim, Yenimahalle, Halitpaşa ve Işıklı mahallelerinin muhtelif yerlerinde devam edecek olan çalışmalar kapsamında toplam 3 bin 500 metreküp taş duvar ile 300 metrekare istinat duvarı tamamlanmış olacak.


Mudanyalıların rahat ve huzurlu bir ilçede yaşamasını sağlamaya çalıştıklarını belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Gerek kendi planlamalarımız gerekse de mahalle muhtarlarımızdan gelen talepler neticesinde, mahallelerde yolların olası çökmelerinin önüne geçmek ve güvenli yolların sağlanması için başlatılan istinat ve taş duvar çalışmalarımız ihtiyaç duyulan mahallelerde devam edecek. Güvenli bir Mudanya için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

BAŞKAN ADAYI CEM TAMAÇ: “ESNAFIN HALİNDEN ESNAF ANLAR”

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç "Dijitalleşmeye Yürüyoruz" sloganının ardından "Esnafın halinden esnaf...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img