22 Eylül 2021 / 03:35

TÜRKİYE ANADOLU KÜLTÜRLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ’NDE GENEL KURULU YAPILDI

Okumalısınız

Anadolu Kültürleri Dayanışma Derneği olarak 1.Olağan Genel Kurulu yapıldı, Başkanlık görevine Sezer Aktaş seçildi.

Anadolu Kültürleri Dayanışma Derneği olarak 1.Olağan Genel Kurulu Mudanya’da yapıldı. Sezer Aktaş başkanlık görevine seçilirken şunları söyledi:

“Pandemi nedeniyle kongremiz ertelenmişti. Ancak İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge sonrası kongremizi gerçekleştirme fırsatı bulduk. Mudanya’da çok güzel yaptığımıza inanıyoruz, 1 yıl içinde üye sayımız 1018’e ulaşmıştır. Mudanya’da iyi bir yerdeyiz, dernekler içerisinde iyi bir yerdeyiz hatta partiler üstü bir çalışma sergiliyoruz. Bu dernek sizlere sonuna kadar açılan bir kapı ve ailenizdir. Bu dernek çayınızı keyifle içip yemeğinizi gönül rahatlığıyla yiyebileceğimiz bir yer.

SİYASET YAPMIYORUZ

Burada kesinlikle siyaset yapmıyoruz ve yapmayacağız. ‘Siyaseti seviyoruz ama siyaset yapmayı sevmiyoruz’ sloganıyla yola çıktık çünkü dernek çatımızın altında her siyasi görüşe sahip üyelerimiz var, bu yüzden siyaset için son noktayı koyduk. Biz her zaman halkımızla iç içeyiz ve onlar için yardım etmeye devam edeceğiz. Bizim performansımızı burada kimsenin yakalamasının mümkün olmadığını ifade ediyor seçilen yönetimin hayırlı olmasını diliyorum.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Yangın Bölgesine Akademik Destek

Bodrum Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bodrum’daki yangın bölgelerde inceleme yaptı. Yanan bölgelerin rehabilitasyon çalışmalarında önemli rol oynayacak...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img