12 Ağustos 2022 / 01:54

TERCİHİNİZ GOLDMASK OLSUN

Okumalısınız

Dünyayı etkisi altına alan ve yüzlerce insanın ölümüne neden olan koronavirüs salgını nedeniyle maske takma zorunluluğu artık günlük yaşamın bir parçası. Uzmanlar merdiven altı üretimi yapılan maskelerin hijyen ve tedbir açısından sorun yaşattığını söyledi. Sağlık Bakanlığı onaylı maskelerin tercih edilmesi gerektiğini ifade eden uzmanlar, “Sağlıksız üretilen maske ölüme davetiye çıkartmaktır” diyor.

Dünyayı adeta sorun yumağına çeviren salgın nedeniyle herkesin maske takması kişinin hem kendi hem de topum sağlığı açısından çok önemli olduğu vurgulandı. Sağlık Bakanlığı sertifikalı maskeler virüs bulaşmasını engellerken merdiven altı üretilen sağlıksız maskeler ise adeta ölüm saçıyor.

Microsan GOLD MASK marka maskelerin Sağlık Bakanlığı izni ile üretildiği ve bu maskelerin ISO 13485:2016 kalite yönetim sistemine sahip olduğu bildirildi. GOLDMASK maske hijyen gereken uygulamalarda yüze uyumlu yumuşak ve esnek yapısı sayesinde rahatsız etmeden kullanılabiliyor. Hava geçiren ve kolay nefes almayı sağlayan GOLDMASK maskeler alerjiye neden olmazken tek kullanımlık olarak satılıyor. Uzmanlar sağlık için tek kullanımlık maskelerin tercih edilmesini öneriyor.

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img