13 Ağustos 2022 / 08:21

PEYZAJ MİMARLARI ODASI İLE ORTAK ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Okumalısınız

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz yoğun çalışma temposuyla dikkat çekiyor.

Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şube Başkanı Necla Özkaplan ile bir araya gelen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ortak çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Ziyareti sosyal medya hesabından paylaşan Türkyılmaz şu satırlara yer verdi:

“Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şube Başkanı Necla Özkaplan Yörüklü iklim değişikliği adaptasyonuyla ilgili nedenlerin ve sonuç etkilerini azaltma yönünde Peyzaj Mimarlığı Stratejileri Peyzaj Mimarları Odası Bursa beyanını sunmak üzere belediyemizi ziyaret etti. Yaptığımız doğa temelli çalışmalarla özellikle ruhsat eki, peyzaj projeleri yapımında yağmur suyu hasadı, peyzaj ağaçlandırma şartları, drenaj planları ve diğer tüm yönetmelik gerekliliklerini yerine getiren bir belediye olarak, son 2 yıldır bu uygulamayı hız kesmeden sürdürüyoruz. Mudanya’mızda yapılan tüm yapılar için bu projeleri zorunlu olarak istiyoruz. Peyzaj Mimarları Odası ile Belediyemizde teknik personelimize ve ilgili meslek gruplarına anlatımının sağlanması için pandemi şartlarının gereklerine göre ortak bir etkinlik yapılması konusunda fikir birliğine vardık.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img