08 Ağustos 2022 / 20:09

PEMBE KORNA PROJESİ ÖDÜLE ADAY

Okumalısınız

Otomotiv yan sanayisine yönelik ulusal ve uluslararası ölçekte yedek parça sağlayan ve üreten Seger’in meme kanserinde erken teşhisin önemini vurgulayan Pembe Korna projesi dikkat çekmeye devam ediyor. Medya dünyasından sivil toplum kuruluşlarına kadar pek çok önemli ismin destek verdiği proje ‘2021 Kadın Dostu Markalar Ödülleri’ne aday gösterildi.

26 Kasım’da başlayan projelerin oylama süreci, 1 Mart 2021’de sona erecek. Pembe Korna projesi, Otomotiv – Sanayi kategorisinde yerli ve global önemli markalarla rekabet ediyor. Ödüller, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde sahiplerini bulacak.

Kuruluşundan bugüne sadece korna üreten bir marka olmayıp, toplumsal konulara hassasiyet gösteren bir vizyonla faaliyet gösteren Seger, hayata geçirdiği ve destek olduğu projelerle fark yaratıyor.

ÖDÜLE ADAY GÖSTERİLDİ

‘Erken tanı hayata sarıl’ sloganı ile meme kanserinde erken teşhisi vurgulamak üzere topluma seslenen Pembe Korna Projesi, 2021 Kadın Dostu Markalar Ödülleri’ne aday gösterildi. Otomotiv – Sanayi kategorisinde yerli ve global markalarla yarışan Seger, oylamanın başladığı günden beri halk tarafından yoğun ilgi görüyor ve ödüle en yakın marka olarak öne çıkıyor. 

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img