16 Mayıs 2022 / 10:53

“MUDANYALILARIN İÇİ RAHAT OLSUNCAN DOSTLARIMIZI UNUTMUYORUZ”

Okumalısınız

Mudanya Belediyesi Veteriner Hizmetleri Bürosu ekipleri Ramazan Bayramı ve kısıtlama günlerinde ilçe genelinde yaşayan sokak hayvanlarının temel besin ihtiyacını düzenli olarak karşıladı.

Mudanya Belediyesi sokakta yaşayan can dostları yalnız bırakmıyor. Veteriner Hizmetleri Bürosu ekipleri ve gönüllü hayvan severlerin de desteğiyle ilçe merkezi ve kırsalda yaşayan

Sokak hayvanlarına besin dağıtıyor. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “CAN DOSTLARIMIZI UNUTMUYORUZ” başlıklı bir paylaşım yaptı. Başkan Türkyılmaz paylaşımında şu satırlara yer verdi:

“Veteriner Hizmetleri Bürosu ekiplerimiz, Ramazan Bayramı ve kısıtlama zamanlarında ilçemiz genelinde sokaklarda yaşayan can dostlarımızın temel besin ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılıyor. Gönüllü hayvan severlerimizin de desteği sayesinde kırsal alanda yaşayan dostlarımız her daim gözetim altında tutuluyor. Her birimize önemli sorumlulukların düştüğü bugünlerde şehrimizdeki hiçbir canlının zarar görmemesi için çalışıyoruz. Evlerinden çıkmayan Mudanyalıların içi rahat olsun.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img