25 Eylül 2021 / 14:08

MUDANYA İYİ PARTİ ESNAFIN YENİ YILINI KUTLADI

Okumalısınız

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Hüseyin Hatipoğlu, Teşkilat Başkanı Efrayim Pala ve teşkilat yöneticileri Mudanya Taksi Durağı ile Mudanya Minibüsçüler Kooperatifini ziyaret etti. Taksici ve minibüsçü esnafıyla sohbet eden heyet esnafın yeni yılını kutladı.

Mudanya İYİ Parti İlçe Başkanlığı yılın son gününde İlçe Başkanı Hüseyin Hatipoğlu, Teşkiat Başkanı Efrayim Pala, Başkanvekili Turhan Karabulut, Seçim İşleri Başkanı Uğur Çimen, Mali İşler Başkanı Beyhan Tok, Toplumsal Sosyal Politikalar Başkanı Nermin Güler, Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı Gülay Kırtepe’den oluşan heyetle esnaf ziyareti yaptı


PANDEMİ OLUMSUZ ETKİLEDİ


Taksi ve minibüs esnafı pandemi nedeniyle iş kayıpları olduğunu dile getirirken sıkıntılarını anlattı. Mudanya Taksi Derneği Başkanı Mustafa Su pandemi nedeniyle iş kaybının yüzde 50, Mudanya Minibüsçüler Derneği Başkanı Zekai Samast ise yüzde 75 olduğunu belirtti. Esnaf temsilcileri ciddi zarar gördüklerini vurguladı. Mudanya İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Hatipoğlu yetkili kurumlara çağrı yaparak Taksi ve Minibüsçü esnafının mağduriyetin giderilmesi, kullandıkları akaryakıtın yarısının yetkili kurumlarca sübvanse edilmesi gerektiğini söyledi.


İYİ Parti Mudanya İlçe Teşkilatı Adına İlçe Başkanı Hüseyin Hatipoğlu, Mudanya Taksi Durağı Derneği Mustafa Su ile Mudanya Minibüsçüler Kooperatifi Zekai Samast’a Gazi Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün kaleme aldığı Nutuk kitabını hediye ederek, misafirperverliklerinden dolayı her iki kurum başkanına da çok teşekkür etti.

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Yangın Bölgesine Akademik Destek

Bodrum Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bodrum’daki yangın bölgelerde inceleme yaptı. Yanan bölgelerin rehabilitasyon çalışmalarında önemli rol oynayacak...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img