07 Mayıs 2021 / 17:02

MUDANYA GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇKADDER İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞIYOR

Okumalısınız

Mudanya Güçlü Kadınlar Topluluğu Çalışma Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İpek Demirtas yapılan etkinlikleri sosyal medya hesabından duyurdu. Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için çalıştıklarını ifade eden Demirtas daha fazla insana ulaşmak performans harcadıklarını söyledi.

Mudanya Güçlü Kadınlar Topluluğu Çalışma Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ilk kurulduğu günden bu yana yoğun bir tempoda hizmet üretiyor. Dernek yöneticileri her fırsatta ihtiyaç sahiplerine ulaşmak amacıyla planlama yaparken Başkan İpek Demirtas sosyal medya hesabından şu satırları paylaştı:

“Hoşgörünün, fedakarlığın, iyiliğin, sevginin, Emeğin, Dayanışmanın gücüne inanarak çıktığımız bu yolda Ekip arkadaşlarımla birlikte güzel gurur verici işler başardığımıza inanıyoruz. Buna daha çok ihtiyacımız olan Ramazan ayında elimizden geldiğince çabalıyor ihtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz. Bizlere destek olan Siyasi parti temsilcilerine, gönüllü hayırsever vatandaşlarımıza ve iş adamlarına gönülden teşekkür ediyoruz. Sizlerin destekleriyle daha çok insana ulaşmak umudu ile gücü olan herkesi #eleldenüstündeğildireleleverincedoğarüstünlük# sözüyle hareket ederek gücümüze güç katmaya davet ediyoruz.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

BOSCH TERMOTEKNİK’İN ‘AKILLI GÖZLÜK’ PROJESİNE BİR ÖDÜL DAHA!

klimlendirme sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknoloji, müşteri odaklı bakış açısını yansıtan “Teknik Destekte Akıllı Gözlük Projesi” ile Jüri Özel...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img