20 Nisan 2021 / 05:08

KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKAN ADAYI CEM TAMAÇ SANAYİDE

Okumalısınız

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç Mudanya 1 Nolu Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Ermiş ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç seçim çalışmaları kapsamında sanayi esnafıyla fikir alışverişinde bulunup sohbet etti.

Mudanya 1 Nolu Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Ermiş  sanayide yaşanan sıkıntıları anlatırken: “Seçim ile ilgili olarak başkan adayları bizi ziyaret ediyor. Cem Bey’in de ziyareti bizleri memnun etti. Seçimler adeta bir hizmet yarışı. Seçim günün sandığa giderek oyumuzu kullanacağız. Tüm adaylara başarılar diliyoruz.” dedi.

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç esnaflara projeleri hakkında bilgi verirken şunları söyledi:

“Ben Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne dijital anlamda yenilikler getirip krediye ulaşmayı daha da kolaylaştırmayı planlıyorum. Esnafımızı sıkıntılarını çok iyi biliyorum. Yetkimiz dahilinde elimizden ne geliyorsa esnafımıza hizmet olarak sunmaya hazırız. Biz Mudanya esnafının refahı ve sıkıntılarının minimum seviyeye indirilmesi için mücadele vereceğiz. Biz kazandığımızda Mudanya kazanacak.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

55.149 YENİ VAKA

Sağlık Bakanlığı'nın internet sitesinde yer alan "Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu" güncellendi. Türkiye'de son 24 saatte 55.149 kişinin testi pozitif...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img