07 Ağustos 2022 / 07:28

MUDANYA BELEDİYESİ’NDE DEZENFEKTE MESAİSİ SÜRÜYOR

Okumalısınız

Mudanya Belediyesi Veteriner Hizmetleri Bürosu testi pozitif çıkan vatandaşların yaşadıkları site ve apartmanların yanı sıra riskin yoğun olduğu kamusal alanlarda da dezenfekte işlemlerini sürdürüyor.

Mudanya Belediyesi pandemi sürecinde vatandaşın yanında olmayı sürdürürken hizmet kalitesini artırarak ilçe sakinlerinin memnuniyetini kazanıyor. Özellikle dezenfekte işlemleri konusunda hassasiyet gösteren Mudanya Belediyesi site, apartman kurum ve kuruluşları da dezenfekte ederek sağlıklı bir ortam oluşmasına katkı sunuyor.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz hizmetlerle ilgili paylaşımda bulundu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Türkyılmaz şu satırlara yer verdi:

“Veteriner Hizmetleri Bürosu personelimiz testi pozitif çıkan vatandaşlarımızın yaşadığı site ve apartmanların yanı sıra ilçemizde riskin en yoğun olduğu kamusal alanlarda periyodik olarak dezenfekte işlemlerini titizlikle sürdürüyor.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img