15 Eylül 2021 / 18:09

MUDANYA BELEDİYESİ’NDE DEZENFEKTE MESAİSİ SÜRÜYOR

Okumalısınız

Mudanya Belediyesi Veteriner Hizmetleri Bürosu testi pozitif çıkan vatandaşların yaşadıkları site ve apartmanların yanı sıra riskin yoğun olduğu kamusal alanlarda da dezenfekte işlemlerini sürdürüyor.

Mudanya Belediyesi pandemi sürecinde vatandaşın yanında olmayı sürdürürken hizmet kalitesini artırarak ilçe sakinlerinin memnuniyetini kazanıyor. Özellikle dezenfekte işlemleri konusunda hassasiyet gösteren Mudanya Belediyesi site, apartman kurum ve kuruluşları da dezenfekte ederek sağlıklı bir ortam oluşmasına katkı sunuyor.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz hizmetlerle ilgili paylaşımda bulundu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Türkyılmaz şu satırlara yer verdi:

“Veteriner Hizmetleri Bürosu personelimiz testi pozitif çıkan vatandaşlarımızın yaşadığı site ve apartmanların yanı sıra ilçemizde riskin en yoğun olduğu kamusal alanlarda periyodik olarak dezenfekte işlemlerini titizlikle sürdürüyor.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Her yer Instagram her yer TikTok

Okullar açıldı, çocuklar sınıflara döndüler. Öğrenciler farklı nedenlerden dolayı telefonlarını da yanlarına alıyorlar. ESET uzmanları çocukların telefonlarını nasıl kullandıkları...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img