24 Eylül 2021 / 01:25

MUDANYA AK PARTİ’DEN GAZETECİLERE ANLAMLI KUTLAMA

Okumalısınız

AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü Başkanlığında Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Meclis üyeleri Mudanya’da bulunan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlamak için özel bir etkinlik Düzenledi. Gazetecilere özel pasta yaptıran AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü gazetecilere isimleri yazılı özel hediyeler verdi.

AK Parti İlçe Başkanı İnci Söğütlü Mudanya’da bulunan tüm parti teşkilatlarının örnek alması gereken bir davranışta bulundu. Gazetecilere çok özel jest yapan Söğütlü ve ilçe teşkilatı mensupları anlamlı bir etkinlik ile Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Gazetecilerle birlikte pasta kesen Söğütlü şunları söyledi:

 “10 Ocak Pazar Çalışan Gazeteciler Günü idi sokağa çıkma yasağı vesilesiyle bugünü kutlamak nasip olmadı. Gönül isterdi şöyle kahvaltılı hoş sohbetli hatta yemekli bir program düzenleyelim. Ama inşallah bizler inanıyoruz daha sağlıklı günlerde yine birlik beraberliğimizin pekiştiği ve bu ayrılığımızın Hüznünü içimizde taşıyarak birlik beraberlik içinde olduğumuz günlerin kıymetini bir tık daha anlayarak inşallah sağlıklı günlerde bir arada olacağımızın inancını taşıyorum. Bu vesile ile başta Mudanya İlçemizin kıymetli güzide basın mensupları arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sizler Mudanya’nın sesisiniz soluğusunuz. Aslında biz her ne kadar oturduğumuz yerden veya gittiğimiz mecralarda ne kadar sesimizi çıkartırsak çıkartalım bu sesi bir yerlere duyurmak gerekiyor. Bunu da özellikle Mudanya için söylüyorum gerçekten her biriniz kıymetlisiniz. Doğruyu dürüstçe yazan ve bizim söylemlerimizi herkese duyuran Mudanya içi, Mudanya ve tüm Türkiye’ye duyuran sizler olmasanız aslında bizim sesimizin çokta bir kıymeti yok. Ben İlçe Başkanı olarak Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Meclis Üyelerimiz adına gününüzü kutluyorum.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Yangın Bölgesine Akademik Destek

Bodrum Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bodrum’daki yangın bölgelerde inceleme yaptı. Yanan bölgelerin rehabilitasyon çalışmalarında önemli rol oynayacak...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img