13 Ağustos 2022 / 19:02

KULLANICISI İÇİN AĞAÇ DİKEN UYGULAMA

Okumalısınız

Bir insanın yıllık ortalama oksijen ihtiyacını karşılamak için 8 ağaç gerekiyor. E-GÜVEN hizmete sunduğu LetSign ile doğaya dost çözümler geliştiremeye devam ediyor. Çevreye duyarlı platform, 200 adet e-imza ve onay talebi gönderen kullanıcısı adına bir ağaç dikilmesini sağlıyor.

Düşük kâğıt kullanımı ve çevre dostu çözümler, ülkeler için gelişmişlik, şirketler içinse önemli bir modernleşme simgesi. E-GÜVEN, hizmete sunduğu LetSign ile doğaya dost ve sürdürülebilir iş modelleri tasarlayarak profesyonel iş hayatı, toplum ve dünya için katkı sağlamaya devam ediyor.

Doğa dostu e-imza platformu

İş dünyasında ve bireysel hayatta e-imza, e-dönüşüm konularında farkındalığı artıran E-GÜVEN; zaman, iş gücü ve nakitte önemli ölçüde tasarruf elde edilmesini sağlıyor. Doğaya duyarlı teknolojileriyle dikkat çeken firma, e-imza hizmetleri ile kağıt ortamındaki iş süreçlerini dijital ortama aktararak çevre konusunda da duyarlı adımlar atıyor. E-GÜVEN’in doğa dostu platformu LetSign ile gerçekleştirilen her imzalama veya onay talebi çevre yararına kullanılıyor.  

Her 200 e-imza ve onaya bir ağaç 

İş ve işlemleri dijitale taşıyan, kullanıcısına tasarruf imkânı sunan LetSign, çevreye değer katan bir platform olmasıyla dikkat çekiyor. Panelinde kullanıcılarının takip edebileceği ağaçlandırma alanı bulunan LetSign, her kullanıcıya ya da kuruma ait 200 adet e-imza ve onay talebi gerçekleştirildiğinde kullanıcısı ya da kurum adına bir ağaç dikilmesini sağlıyor. Böylelikle doğa için sürdürülebilirlik kavramının destekçisi olan birey ve kurumlar için önemli bir değer oluşturuluyor. 

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img