13 Ağustos 2022 / 17:34

KREDİYE DİJİTALLEŞME İLE ULAŞMAKSA AMAÇ BAŞKAN ADAYINIZ CEM TAMAÇ

Okumalısınız

S.S. Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdürürken dijitalleşme ile ilgili projelerinin detaylarını seçmeniyle paylaşıyor.

Mudanya’da yapılacak olan kooperatif seçimi için önemli çalışmalar yaptığını ifade eden Cem Tamaç, hem dijitalleşme hem de sosyalleşme adına ciddi adımlar atacağı mesajını verdi.

Esnafın sıkıntılarını ve beklentilerini yerinde tespit ederek değerlendirmelerde bulunan Cem Tamaç S.S. Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi için hazırlanan projelerin esnafa rahat bir nefes aldıracağını ileri sürdü. Cem Tamaç seçim çalışmalarıyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı:

“Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı olarak yönetim listemde bulunan arkadaşlarımla sürekli olarak toplantılar yapıyor ve süreci takip ediyoruz. Esnafın web sitesi ve cep telefonundan çok rahat bir şekilde kredi başvurusu yapmasını sağlayacak bir sistemin yazılımı için çalışmalar son aşamada. Biz her anlamda dijitalleşme için projeler hazırlamaktayız. Bu arada sosyal projeleri de unutmuş değiliz. Biz esnafın rahat etmesi, krediye en mantıklı zaman sürecinde ulaşabilmesi için planlamalarımızı tamamladık. Esnafın halinden esnaf anlar mantığı ile yola çıktık ve bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img