25 Eylül 2021 / 13:51

KARACABEY’DEN MUDANYA BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Okumalısınız


Karacabey Yolağzı köyü soğan üreticisi Beytullah Yalın ve CHP Karacabey İlçe Yönetim Kurulu Üyesi  Nejdet Küçük Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı  makamında ziyaret etti.

Bilindiği üzere Mudanya Belediyesi Pandemi sürecinde zor durumda kalan çiftçiye ürünlerini alarak destek olmuş, Mudanya’da da dayanışma ağını genişletmişti.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz yapılan ziyaret ile ilgili facebook hesabından paylaşımda bulundu. Türkyılmaz paylaşımında şu satırlara yer verdi:

KARACABEY’DEN BELEDİYEMİZE ZİYARET
Karacabey Yolağzı köyü soğan üreticisi Beytullah Yalın ve CHP Karacabey İlçe Yönetim Kurulu Üyemiz Nejdet Küçük belediyemize ziyarette bulundu. Pandemi sürecinde zor durumda kalan çiftçimize ürünlerini alarak destek olmuş, Mudanyamızda da dayanışma ağımızı genişletmiştik. Türkiye’nin kalkınmasının yolu tarımdan geçiyor. Projelerimizi bunun bilinci ile oluşturuyoruz. Nazik ziyaretleri için Yalın ve Küçük’e teşekkür ederim.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Yangın Bölgesine Akademik Destek

Bodrum Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bodrum’daki yangın bölgelerde inceleme yaptı. Yanan bölgelerin rehabilitasyon çalışmalarında önemli rol oynayacak...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img