16 Eylül 2021 / 08:21

İYİ PARTİ’DEN İYİ ZİYARETLER

Okumalısınız

İYİ Parti Mudanya İlçe Yönetimi Mudanya Güzelyalı Artvinliler Yardımlaşma ve Kültür Derneğini ve Mudanya Güzelyalı Erzurumlular Yardımlaşma ve Kültür Derneğini ziyaret etti.

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Hüseyin Hatipoğlu ve ilçe teşkilat yöneticileri, Mudanya ve Güzelyalı ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Hüseyin Hatipoğlu ziyaretlerle ilgili larak şunları söyledi:

“Mudanya İlçe Yönetimi olarak, Mudanya Güzelyalı Artvinliler Yardımlaşma ve Kültür Derneğini ve Mudanya Güzelyalı Erzurumlular Yardımlaşma ve Kültür Derneğini ziyaret ettik. Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyaretimizde dernek çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler aldık. Derneklerimize, Ülkemizin Kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün bizzat kaleme aldığı NUTUK kitabını hediye ettik. Bizleri en güzel şekilde ağırlayan Dernek Başkanları Ömer Şimşek ve Yalçın Yılmaz’a ve Yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ederiz.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Her yer Instagram her yer TikTok

Okullar açıldı, çocuklar sınıflara döndüler. Öğrenciler farklı nedenlerden dolayı telefonlarını da yanlarına alıyorlar. ESET uzmanları çocukların telefonlarını nasıl kullandıkları...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img