20 Ağustos 2022 / 03:19

iF DESIGN AWARD 2022 Tasarım Ödülleri başvuruları başladı

Okumalısınız

Dünyanın en iyi tasarımlarının onurlandırıldığı iF DESIGN AWARD Tasarım Ödülleri’nde 2022 başvurularının kayıtlarını kabul etmeye başladı. 15 Ekim 2021 tarihine kadar her ikinci başvuru için kayıt ücreti alınmıyor.

2021 ödülleri yaklaşık 44 farklı ülkeden, 10.000 ürün ve proje ile tamamlandı. Geçen yıl başvurulardan sadece 1.744 tanesi tasarım ödül kazanmayı hak etti.

iF Design Award 2021 Ödülü kazananlar arasında Apple, Samsung ve Google gibi tanınmış şirketlerin yanında Türkiye’den Arçelik, Beko, Grunding, Vestel, Arzum, Vitra, Arman Design, Escape From Sofa, Zivella, Kütahya Porselen, Toyi, Ekin Teknoloji, Yapı Kredi, Akbank, Garanti ve TOGG elektrikli araç gibi kendi alanında yenilikçi ve başarılı markalar yer alıyor.

Ayrıca ödül kazananların arasında, olağanüstü tasarım çözümlerine sahip çok sayıda girişimci, yenilikçi firma ve küçük tasarım stüdyoları bulunuyor. 

Ödül Kategorileri

Endüstriyel ürün Tasarımı, Ambalaj, İletişim, Hizmet Tasarımı, Kullanıcı Deneyimi (UX), Kullanıcı Arayüzü (UI), Mimarlık ve İç Mimarlık disiplinlerine ek, endüstrinin tüm dallarını kapsayan konsept projeler için yeni başvuru dönemi başladı. Kendi alanında uzman jüriler tarafından fiziksel ve çevrimiçi olarak değerlendirmeler belirlenen “iyi tasarım” kriterlerine göre yapılıyor.

Erken Kayıt Döneminden Yararlanın

Covid-19’un yaratığı zor zamanlarda markaları ve tasarım stüdyolarını desteklemek için İF Design GMBH ‘Her İkinci Başvuru Ücretsiz’ kampanyasını devam ettiriyor. 15 Ekim 2021 tarihine kadar bu avantajdan yararlanabilirsiniz. Her ikinci başvuru için kayıt ücreti alınmıyor.  Başvurular online olarak www.ifworlddesignguide.com web sitesinden gerçekleşiyor.

Ödül başvuru kayıt ücretleri ve değerlendirme kriterleri hakkında bilgilere web sitesinden ulaşabilirsiniz.

  • Detaylı bilgi talepleriniz için iF Türkiye ofisi ile irtibata geçebilirsiniz: ifturkey@ifdesign.de .

iF DESIGN AWARD 2022 kazanmanız için birkaç neden:

Tasarım ürününüze veya projenize uluslararası farkındalık için ışık tutarsınız.

İyi tasarım için dünyaca tanınan iF kalite mührünü kullanma hakkını kazanırsınız.

Marka bilinirliği kazanır ve rekabette öne çıkarsınız.

Hedef gruplarınızla olumlu pazarlama iletişimi yaratırsınız; pazarlama değerleriniz için tasarımınızın “iyi ve ödüllü” olduğunu tescillersiniz.

Müşterilerinize referans olarak tasarım kalitenizi tek bakışta anlatacak kanıta sahip olursunuz.

Tasarım ekibinizi motivasyonu yükseltir, tasarıma ve tasarımcıya yaptığınız yatırımı görünür kılarsınız.

Tasarım ürününüz veya projeniz hakkında bağımsız global uzmanlardan jüri görüşü ve geri bildirim alırsınız.

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img