09 Haziran 2021 / 19:26

HİBE DESTEĞİ ALACAK ESNAFLARIN NACE KODLARI BELLİ OLDU

Okumalısınız

Esnaf ve Sanatkârlar ile Gerçek Kişi Tacirlere Koronavirüs salgını nedeniyle devlet tarafından verilecek Hibe Desteği hakkındaki kararın 21.05.2021 tarihli 31487 sayılı Resmî Gazete’de yayımlandığını hatırlatan Mudanya Esnaf Odası Başkanı Ertan Abdulazizoğlu desteklerden kimlerin faydalanabileceği ve ne kadar destek alabileceğinin vergi levhalarındaki NACE kodları ile belirlendiğini açıkladı. 


Esnaf Başkanı Ertan Abdulazizoğlu hibe desteği alabilecek NACE kodlarını içeren listeyi paylaşarak “Ekteki listedeki NACE kodları ile vergi levhasındaki NACE kodları eşleşen esnafımız 25 Mayıs’ta e-devlet üzerinden müracaat edebileceklerdir” dedi.


“Desteklerden faydalanacak olan tüm Esnaf ve Sanatkarlarımıza hayırlı olsun.” dileğinde bulunan Esnaf Başkanı Abdulazizoğlu Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası’nın çalışma içinde olduğunu ve en kısa zamanda hibe desteğinden faydalanacak odaya kayıtlı esnaflarla müracaat linklerinin paylaşılacağını vurguladı.


Gelir Kaybı ve Kira Destekleri Ödemeleri Hesaplara Yatacak
Daha önce esnafların hesabına yatan Gelir Kaybı ve Kira Destekleri ile alakalı biner Türk Lirası olmak üzere toplam 3 BİN Türk Lirası olarak verilen desteklerin Cumhurbaşkanlığı tarafından bir ay daha uzatıldığını hatırlatan Oda Başkanı Abdulazizoğlu Mayıs ayı sonuna kadar daha önce yatırılan hesaplara ödeneceğini söyledi.

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ MUDANYA’DA KUTLANDI

Mudanya Belediyesi ve Mudanya Kent Konseyi işbirliği ile “Çevreni Koru, Geleceğini Koru” sloganıyla düzenlenen 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nü...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img