18 Eylül 2021 / 20:24

HATIRAYA SAYGI BÖYLE OLUR

Okumalısınız

Mudanya Esnaf Teşkilatları Başkanı Emir Ali Usta’nın vefatının ardından göreve gelen Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ertan Abdulazizoğlu makamında en ufak bir değişiklik yapmadan Usta’nın hatırasını yaşatıyor. Ertan Abdulazizoğlu: “Başkanımızın vefatı bizi çok üzdü. Ben göreve geldim ancak masasında ve odasında hiçbir değişiklik yapmadım. Onun hatırasını yaşatmak bizim içim çok önemli.” dedi.

Esnafın sorunlarına çare olmak adına sıkı bir biçimde çalıştıklarını ifade eden Abdulazizoğlu: “Biz Emir Ali Usta Başkanımızın hatırasını her anlamda yaşatabilmek ve esnafımıza da her anlamda faydalı olabilmek için mesai yapmaktayız.” diye konuştu. Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ertan Abdulazizoğlu şunları söyledi:

“Başkanımızın vefatı sonrası makamında her şey aynı şekilde duruyor. Burada sayın başkanın hatırasını yaşatmayı sürdürüyoruz. Ayrıca yanımıza gelen her esnafımıza her zaman her konuda kapımız açık. Tek derdimiz esnafımıza hizmet etmek ve yeni projelerle destek olmayı sürdürmek. Kapımız sonuna kadar tüm esnafımıza sonuna kadar açıktır.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Yangın Bölgesine Akademik Destek

Bodrum Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bodrum’daki yangın bölgelerde inceleme yaptı. Yanan bölgelerin rehabilitasyon çalışmalarında önemli rol oynayacak...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img