22 Eylül 2021 / 19:55

EVLERE BOHEM HAVASI KATIYOR

Okumalısınız

Fark yaratan çizgisiyle ev tekstili ve dekorasyonuna renkli bir soluk getiren Bella Maison, ev dekorasyonunda doğal dokunuşları, keyifli ayrıntıları ve bohem bir tarzı tercih edenler için hasır puf ve duvar tabağı seçeneklerini sunuyor. Doğal hasırdan üretilen dekoratif ürünler, evlere ve ofislere şıklık katıyor.

Geçmişten günümüze hayatın içinde olan, kendine özgü dokusuyla doğallığı, özgürlüğü ve bohem bir tarzı simgeleyen hasır ürünler, Bella Maison’un ev koleksiyonunda kullanıcılarla buluşuyor. Bella Maison’un hasır ürün grubunda, hasır puflar ve hasır duvar tabakları en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. 

Hasır puflar, doğal hasırdan el emeğiyle üretiliyor

Yer minderi ya da sehpa olarak da kullanılabilen hasır puflar, farklı biçim ve ölçülerde dekorasyon severlerin beğenisine sunuluyor. Yüksekliği 20 cm, çapı ise 40 cm veya 60 cm olan seçeneklerin yanı sıra silindir ya da dikdörtgen formlarında 40X40 cm ölçüye sahip hasır puflar da bulunuyor. İçlerinin dolu olması nedeniyle ağırlığa dayanıklı olan hasır pufların üzerinde farklı objeler sergilenebiliyor. El işçiliği ile büyük emek verilerek üretilen doğal hasır puflar; evlere, odalara, balkonlara, bahçelere veya ofislere şıklık katıyor.

Modası geçmeyecek zamansız bir dekorasyon ögesi: Hasır tabaklar

Bella Maison, hasır pufların yanı sıra hasır duvar tabaklarıyla da evleri renklendiriyor. Modası geçmeyecek zamansız bir dekorasyon ögesi olan hasır tabaklar, farklı ölçülerde kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Dekorasyon severler, farklı dekorasyon fikirlerine uygun bu ürünlerle kendi duvar dekorasyon setini oluşturabiliyor. Yüzde 100 doğal hasırdan üretilen, farklı renk ve tasarımları olan hasır tabakların arkasında asma halkası da yer alıyor. Hasır tabaklar, kolay bir şekilde temizlenebiliyor; kullanıcılar, hasır tabakları hafif nemli bezle silerek temizledikten sonra, kuru bir bez yardımıyla hafif dokunuşlarla kurulayabiliyor.

Bella Maison, evine doğal bir hava katmak isteyen herkesi hasır ürün grubunu keşfetmeye davet ediyor.

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Yangın Bölgesine Akademik Destek

Bodrum Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bodrum’daki yangın bölgelerde inceleme yaptı. Yanan bölgelerin rehabilitasyon çalışmalarında önemli rol oynayacak...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img