13 Ağustos 2022 / 18:23

ESNAF KEFALET BAŞKAN ADAYI AKSEKİ: “PROJELERİM ESNAFI RAHATLATACAK”

Okumalısınız

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimleri için çalışmalara başlayan Başkan Adayı Yadigar Akseki, hazırladığı projelerle Mudanya’da esnafın rahat bir nefes alacağını söyledi.

Mudanya’da Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimlerine çok sayıda aday katılacağını ancak seçimleri kazandığı taktirde Mudanya’da esnafın çok önemli hizmetlerden faydalanacağını ifade eden Yadigar Akseki: “Ben esnaf olarak meslektaşlarımın yaşadığı sorunları, çektiği sıkıntıları çok iyi biliyorum. Seçimlerde iddialıyım çünkü projelerim için çok çalıştım. Mudanya’da çok farklı bir hizmet profilini esnaf için hayata geçirmeyi planlıyorum. Sosyal medya hesaplarımda aktif olarak bilgilendirmelere başladım.” dedi.

Yadigar Akseki Mudanya’da gitmedik esnaf kapısı bırakmayacağını ve 24 saat ulaşılır konumda olacağını söyledi. Akseki şunları söyledi:

“Ben esnaf olarak ciddi sorunlarla yıllarca mücadele ederken oluşturduğum projeler sayesinde bu sorunların nasıl çözüleceğinin cevabını buldum. Allah nasip eder seçimleri kazanırsam esnafımızın tüm sıkıntılarını gidermek için çok önemli çalışmalar yapacağım. Seçim hazırlıklarına başladım ve hem esnaf ziyaretlerim hem de kamu kurum ve kuruluşlarında bulunanlar ile istişare etmek için görüşmelerim hız kazanacak. Tamamen şeffaf ve herkese eşit mesafede davranan bir başkan olmak için gece gündüz çalışmaktayım. Mudanya esnafı Yadigar Akseki’ye 24 saat ulaşabilecek. Esnafa hizmet vermek ve sıkıntılarını gidermek adına projelerimizi ve özel çalışmalarımızı hayata geçirmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Seçim gününe kadar durmadan adım adım projelerimizi değerli esnafımıza anlatacağım. Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne esnafın refahı, yeni projeler ve çözüm odaklı yönetim olarak talibim.”

SEÇİMİ KAZANMAK İÇİN ÇALIŞIYORUM

Yadigar Akseki Mudanya’da su bayiliği yaptığını ve esnaflarla da sürekli diyalog halinde olduğunu ifade etti. Seçimi kazanabilmek adına sıkı bir program yaptığını dile getiren Akseki: “Ben seçimi kazanmak için çok çalışıyorum. Amacım sadece kazanıp koltukta oturmak değil. Ben her zaman esnaf ile iç içe oldum. Diyaloglarım çok sağlam ve bu diyaloglar seçildiğimde daha fazla artacak. Makamda oturmak yerine her zaman esnafın yanında olacağım, su bayisi olduğum için Mudanya ve Güzelyalı’da çok fazla tanınan biriyim. Bu güne kadar hiç kapısı çalınmayan ve hatırı sorulmayan esnafların çözüm ortağı olmak için bu seçime hazırlanıyorum. Nasip olur kazanırsam esnaf kazanacak ve Mudanya’da Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde önemli atılımlara imza atacağım.”dedi

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img