02 Ağustos 2022 / 11:22

ERTAN ABDULAZİZOĞLU OY BİRLİĞİ İLE BAŞKAN

Okumalısınız

Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Emir Ali Usta’nın vefatı sonrası yapılan görev taksiminde Yönetim Kurulu Başkanı olarak Ertan Abdulazizoğlu oy birliği ile göreve geldi.

Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada şu satırlar dile getirildi:

“Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odamızın çok değerli Başkanı Emir Ali USTA’yı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Fakat küresel covid-19 salgını tedbirleri içinde bulunduğumuz kritik bir dönemde esnaflarımızın işlemlerinin aksamaması için Esnaf Ve Sanatkârlar Odamızın temsil yetkisi verilmesi kaçınılmaz bir durumdur.
Bu sebepten mevcut Yönetim Kurulumuz içinde görev taksimi yapılmıştır.

Kamuoyunda bilgi kirliliğine ve yanlış algılara yol açmamak adına Yönetim Kurulumuz içinde yapılan görev taksimi sonucu oy birliği ile Esnaf Ve Sanatkârlar Odamızın Yönetim Kurulu Başkanı Ertan ABDULAZİZOĞLU, Başkanı Vekili Esat DEMİRCAN olurken, yedek üyelerimizden Hüseyin AYDIN Yönetim Kuruluna dahil olmuştur.

Böylelikle Yönetim Kurulumuzun son şekli şöyledir; Ertan ABDULAZİZOĞLU (Başkan), Esat DEMİRCAN (Başkanvekili), Nedim ERZAN, Cevat DEMİRCİ, Mustafa ORUK, Hasan DEVECİOĞLU, Mustafa KOÇ ,Halil İbrahim UĞUR, Hüseyin AYDIN

Odamınız seçimli Genel Kurulu seçim takvimine göre 2022 yılında yapılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img