13 Mayıs 2022 / 18:39

“DİJİTAL DEVRİM İLE TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAĞIZ”

Okumalısınız

Mudanya Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç seçimleri kazandıklarında tüm Türkiye’ye örnek olacak dijital devrime imza atacaklarını söyledi.

Mudanya’da Esnaf Kefalet Kooperatifi’nde seçim heyecanı her geçen gün artmakta. “Dijitalleşmeye Yürüyoruz” sloganıyla Başkan Adayı olarak yola çıkan iş insanı Cem Tamaç çok önemli projelerin hazır olduğunu ve göreve geldiklerinde esnafın derin bir nefes alacağını ifade etti.

Esnafın cep telefonu ve bilgisayardan şifresi ile kooperatif sistemine girip tüm müracaatlarını ve bilgilerini görebileceklerini söyledi. Cem Tamaç konuşmasında şu önemli satırlara yer verdi:

“Esnafımızın Esnaf Kefalet Kooperatifinden neler beklediğini çok iyi bildiğimi söyleyerek konuşmama başlamak istiyorum. Ben Cem Tamaç, para yönetimini çok iyi bilen, iki önemli işletmeyi yıllardır yöneterek 35 kişiye istihdam sağlayan bir iş insanıyım. Kendisini ailesine, işine ve teknolojik gelişmelere adayan bir bireyim. Esnaf kefalet kooperatifinden kredi çekmiş birisi olarak sizlerin de yaşadığı sıkıntılara çok yakından şahit olan bir arkadaşınızım. Başkanlığa neden aday olduğumu burada anlatmak istiyorum.

Günümüzde bilim ve teknolojinin geldiği nokta herkesçe malum.  Bugün içtiğiniz kahvenin makinesinden şehir içi ulaşımda kullandığınız otobüslerde okuttuğunuz karta kadar her alanda dijitalleşmeye şahit olmamız mümkün. Peki ya Mudanya’da 1400 esnafa hizmet veren kefalet kooperatifinde teknolojik olarak nasıl bir çalışma var. Biz ‘Dijitalleşmeye Yürüyoruz’ sloganıyla başladığımız seçim çalışmalarımızda sosyalleşme konusunda da önemli projeler üretiyoruz.

Cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan kredi başvurusu yapmak, kredinizin onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek biz başkan seçildiğimizde mümkün olacak. Ekibimiz genç, dinamik ve teknolojiyi çok iyi bilen isimlerden oluşuyor. Ayrıca yazılım konusunda da ülkemizin önemli isimleri çözüm ortağımız. Biz hizmet, sosyalleşme, zaman tasarrufu ve kefalet kooperatifinde dijital bir ortamla sizleri buluşturmak için hazırlıklarımızı tamamladık. Biz size en iyi hizmeti vereceğimize ve bundan sonra sizin kahvemizi çayımızı içmeye gelerek bize teşekkür ziyaretinde bulunacağınıza eminiz. Bugün Mars’ta insanlar yaşam alanları koloniler oluşturup dünya tarihin için çok önemli adımlar atmakta, hatta Amazonun sahibi Jeff Bezos her şehrin üzerine birer depo zeplin konumlandırıp dronlarla internet üzerinden verilen siparişleri evlerin balkonlarından iletmeyi planlıyor ve bunu en geç 5 sene içinde faaliyete geçireceğini beyan ediyor. Ama maalesef Marmara’nın incisi Mudanya’da esnaf hala günlerce hatta haftalarca başvurusunu yaptığı kredisinin onaylanıp onaylanmadığını beklemekte. Biz bu bekleyişleri sonlandırmak için bu göreve talibiz. Kooperatif üyesi olan her esnafın bir internet şifresi ve kodu olacak, bu sayede kişi kendisiyle ilgili bütün verilere ulaşabilecek. Her başkan adayı projelerini belli mecralarda anlatıyor, ben buradan bütün adaylara başarılar diliyorum. Ancak biz ilkleri başaracağımıza eminiz, çünkü dersimize çok ama çok iyi çalıştık. Esnaf tüm sorularına oturduğu yerden cevap alabilecek. Esnaf mutlu olacak ve çok kısa zamanda ulaştığı krediyle işini büyütecek.  Sonuç olarak gençliğime, bilgime, enerjime, ticari tecrübeme ve en önemlisi genç beyinlerden oluşan yönetimime güveniyorum. Tüm Türkiye’nin yapacağımız dijital devrimi konuşacağından hiç şüphem yok.

Biz seçimleri kazanırsak Mudanya Esnafı kazanacak, Mudanya Kefalet Kooperatifi kazanacak. Tüm Türkiye’ye projelerimiz ve yaptığımız dijital devrim ile örnek olacağız.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img