22 Eylül 2021 / 10:08

Dernek Başkanı Aktaş, AK Parti İl Eski Başkanı Ayhan Salman’a: “YUH” dedi (Özel Haber)

Okumalısınız

Anadolu Kültürleri Dernek Başkanı Sezer Aktaş 19 Mart 2021‘de AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan’ı ziyaret etti. Aktaş ziyaret sırasında AK Parti İl eski Başkanı, şu anda AK Parti MKYK Üyesi olan Ayhan Salman‘ı 16 ay boyunca kendisine randevu vermediği gerekçesiyle Davut Gürkan’a şikayet etti. Aktaş: “16 ay bir STK başkanı eğer mevcut siyasi partiden, yıllarımızı vermişiz eğer randevu alamıyorsak ben ‘YUH’ diyorum diğerlerine aşk olsun yani dediklerimi sakın yanlış anlamayın.”dedi

Anadolu Kültürleri Derneği Başkanı Sezer Aktaş AK Parti İl Eski Başkanı Ayhan Salman’a “YUH” dedi

AK Parti Bursa İl Başkanı göreve yeni başlamasının ardından 19 Mart2021 günü kalabalık bir toplulukla ziyarete giden Anadolu Kültürleri Başkanı Sezer Aktaş hayırlı olsun ziyaretini şikayet ziyaretine çevirdi. Davut Gürkan’dan önce AK Parti Bursa İl Başkanı olarak görev yapan Ayhan Salman’dan 16 ayda 16 defa randevu istediğini ancak alamadığını ifade eden Aktaş Salman’a randevu vermediği için “YUH” dedi. Sezer Aktaş Davut Gürkan’a şunları söyledi:

Anadolu Kültürleri Derneği Başkanı Sezer Aktaş

“Sayın Başkanım öncelikle hayırlı olsun siz değerli il başkan yardımcılarını da kutluyorum. 16 ay öncesinden beri bir önceki il başkanından bir türlü randevu alamadık, belki 16 sefer aramışız bir türlü randevu alamadık. Bunu bir şikayet olarak söylemek isterim. Çünkü dernek başkanının siyasi partisi olmaz. Ben siyaset yapmıyorum arkadaşlar, herkes siyasi düşüncelerini anlattı bende anlatayım, bende 20 seneden beri davamın adamıyım reisin arkasındayız. Şu anda 2 siyasi parti varsa üçüncü biz geliyoruz onu söyleyeyim STK olarak. Bizi hafife almasınlar bizi hafife aldıkları zaman gerçekten bedelini ödeyecekler onu söyleyeyim. Anlatacağım çok şeyler var, çok doluyum Davut Başkanım sizi tebrik ediyorum, sizi şöyle tebrik ediyorum iyi ki varsınız. 16 ay bir STK başkanı eğer mevcut siyasi partiden, yıllarımızı vermişiz eğer randevu alamıyorsak ben ‘YUH’ diyorum diğerlerine aşk olsun yani dediklerimi sakın yanlış anlamayın.

AK Parti İl eski Başkanı, şu anda AK Parti MKYK Üyesi olan Ayhan Salman

Davut Gürkan’dan önce AK Parti Bursa İl Başkanı olan ve sonrasında MKYK Üyesi olarak görev alan Ayhan Salman’ı Bursa İl Başkanına şikayet edip üzerine “YUH” diye hakaret eden Anadolu Kültürleri Dernek Başkanı Sezer Aktaş’ın bundan sonra kendisini nasıl savunacağı merak ediliyor.

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Yangın Bölgesine Akademik Destek

Bodrum Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bodrum’daki yangın bölgelerde inceleme yaptı. Yanan bölgelerin rehabilitasyon çalışmalarında önemli rol oynayacak...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img