24 Eylül 2021 / 15:34

CHP MUDANYA İLÇE BAŞKANI ÖMER AYDIN’DAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Okumalısınız

CHP Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın sosyal medya hesabından 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü ile ilgili dikkat çekici bir paylaşım yaptı. Kutlama mesajı yayınlayan Aydın: “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi “Köylü Milletin Efendisidir” itibarını çiftçilerimiz, bir gün mutlaka kazanacak. ”dedi.

CHP Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile dikkat çekti. Tarım ürünlerinin yurt dışından ithal edildiğini ve yeterince devlet desteği alamayan çiftçinin ürün yetiştiremediğini ifade eden Aydın, sosyal medya paylaşımında şu satırları yazdı:

“İnsanlar artık ekmek parası kazanamıyor, geçinemiyor. Tarım ürünleri bile yurtdışından ithal ediliyor. Yeterince devlet desteği alamayan çiftçiler ürün yetiştiremiyor, onlarda geçinemiyor.

Dünya çiftçileriyle rekabet edemez duruma düşürülen çiftçilerimizin, 14 Mayıs “Dünya Çiftçiler Günü” kutlu olsun.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi “Köylü Milletin Efendisidir” itibarını çiftçilerimiz, bir gün mutlaka kazanacak.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Yangın Bölgesine Akademik Destek

Bodrum Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bodrum’daki yangın bölgelerde inceleme yaptı. Yanan bölgelerin rehabilitasyon çalışmalarında önemli rol oynayacak...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img