08 Ağustos 2022 / 20:14

CEM TAMAÇ:DİJİTALLEŞME MUDANYA KEFALET KOOPERATİFİ’NE ÇOK YAKIŞACAK

Okumalısınız

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç,  düzenlediği basın toplantısında gazetecilerle bir araya geldi. Adaylık açıklaması yapan Tamaç çok önemli çalışmalara imza atmaya hazır olduğunu ifade ederek: “Kooperatifin tamamen dijitalleşmesi için projelerimizi hazırlıyoruz. Dijitalleşme Mudanya Kefalet Kooperatifi’ne çok yakışacak.” dedi.

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç, esnafın yaşadığı tüm sıkıntıları çok iyi bildiğini belirterek çözüm üretmek adına aday olduğunu vurguladı.

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç

Cem Tamaç başkan adaylığını açıklamak için yaptığı basın toplantısında şu satırlara yer verdi:

“Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi esnafımız için son derece önem taşıyan bir kurum. Ben hem esnaf hem de esnafın tüm sıkıntılarını yakından bilen ve bu sıkıntıların giderilmesinde çözüm üretmeye hazır olan biri olarak Başkan Adaylığımı açıklamak adına sizlerle bir araya gelmeyi uygun gördüm.

Marmara’nın incisi Mudanya’da esnafımıza hizmet veren kredi almaları konusunda büyük önem taşıyan kefalet kooperatifine aday olmamın nedenlerini siz değerli basın mensuplarına anlatmak istiyorum. Ben 1975 Bursa doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Bursa’da tamamladım. Üniversite mezunuyum evli ve 1 çocuk babasıyım. 10 yıl P&G firmasının kozmetik kanalında yöneticilik yaptım.

Tirilye’de halen faaliyette olan Tirilye Balık Restaurant’ın da sahibiyim. Aynı zamanda 5 yıl önce faaliyetini başlatmış olduğum Uzay Pastanesi’nde istihdam sağlamaya devam etmekteyim. Uzun zamandır ticaretin içinde olan, para yönetimini iyi bilen ve kooperatifin bütçesi 130 milyon TL’yi doğru yönetebilecek bilgiye sahip, dijitalleşme konusunda yeniliklere sonuna kadar kapılarına açan bir iş insanı olarak tecrübelerimi kefalet kooperatifinde de hayata geçirmek istiyorum. Esnafımızın taleplerine çok kısa zamanda net cevap verebilecek yazılımlar ile projelerimizi hazırlıyoruz. Bugün esnafımız teveccüh gösterip bize oy verdiğinde internetin bulunduğu her mecradan kredi başvurusu yaparak yine işlem takibini internet üzerinden gerçekleştirebilecek. Tamamen şeffaf bir yönetim anlayışı ile göreve hazırlanıyoruz.

DAHA HIZLI HİZMET DİJİTAL ÇÖZÜMLER ÜRETEN YÖNETİM

Esnaf bizim yönetimimizde kredi için günlerce beklemek zorunda kalmayacak. İşini bırakıp defalarca kooperatife gelerek kredisinin onaylanıp onaylanmadığını sormak durumunda olmayacak. Teknik alt yapımız ve tamamen dijital yazılımlar sayesinde hizmeti esnafın ayağına biz götürmüş olacağız. Kefalet kooperatifimizin interaktif web sayfası olacak ve burada merak edilen tüm soruların cevapları ayrıntılı biçimde yer alacak. 

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne önemli bir vizyon kazandırıp esnafın isteklerine anında cevaplar verebilen yönetim anlayışı ile yola çıkıyoruz. Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne ulaşımın çok daha rahat sağlanabileceği, otoparkı olan ve çözüm ortağı bankaya en yakın mesafede bir hizmet binası kazandırmayı hedefliyoruz. Projelerimizin detaylarını kamuoyu ile önümüzdeki günlerde siz değerli basın mensupları aracılığıyla paylaşacağız. Biz gerçekleştirebileceğimiz ve esnafın her zaman faydalanabileceği hizmetleri vaat olarak sunuyoruz. Son söz olarak dijitalleşme Mudanya Kefalet kooperatifine çok yakışacak diyorum.

Bu arada uzun yıllar esnafa canla ve başla hizmet veren Emir Ali Usta ağabeyimizi rahmetle anıyorum. “

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img