18 Eylül 2021 / 16:25

BÜYÜK USTA NAZIM HİKMET’İ ANIYORUZ

Okumalısınız

Tarihin en önemli şairlerinden büyük usta Nazım Hikmet Mudanya Belediyesi ve Mudanya Kent Konseyi işbirliğiyle düzenlenen etkinlikle anılıyor.

3 Haziran’da Mütareke Meydanı’nda saat:18.30’da gerçekleşecek programda Tiyatral gösteri ve Serbest Kürsü etkinlikleri yer alacak. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz sosyal medya hesabından etkinlikle ilgili paylaşımda bulundu. Türkyılmaz paylaşımında şu satırları paylaştı:

“BÜYÜK USTA NAZIM HİKMET’İ ANIYORUZ

Umudun ve direnişin şairi, büyük usta Nazım Hikmet, aramızdan ayrılışının yıl dönümünde Mudanya Belediyesi ve Mudanya Kent Konseyi işbirliğiyle düzenlenen etkinlikle anılıyor. Tiyatral gösteri ve Serbest Kürsü etkinliklerinin yer alacağı programda Nazım için sen de bir şiir oku….3 Haziran 2021 – Perşembe Mütareke Meydanı -18.30“Yok öyle umutları yitirip karanlıkta savrulmak. Unutma; aynı gökyüzü altında, bir direniştir yaşamak.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Yangın Bölgesine Akademik Destek

Bodrum Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bodrum’daki yangın bölgelerde inceleme yaptı. Yanan bölgelerin rehabilitasyon çalışmalarında önemli rol oynayacak...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img