20 Ağustos 2022 / 03:01

Başkan AKTAŞ’tan Dükkanı Kundaklanan Esnafa Destek

Okumalısınız

06 Temmuz 2021 gecesi Mudanya Halitpaşa Mahallesi Jandarma Komutanlığı yanı Fabrika sokakta kundaklama sonucunda iş yeri tamamen yanarak küle dönen Fehime Acar’a Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odasının başlattığı yardım kampanyasına Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş duyarsız kalmayarak büyük destek verdi. 

Yenileme çalışmalarını denetleyen Mudanya Esnaf Odası Başkanı Ertan Abdulazizoğlu dayanışma içinde olan tüm Mudanya Esnaflarına, büyük desteklerini esirgemeyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a ve olayı objektif şekilde kamuoyuna duyuran basın mensuplarına teşekkür etti.
Esnaf Başkanı ABDULAZİZOĞLU;
“Maalesef son dönemlerde yangınlarla boğuşmaktayız. Çorbada bizimde tuzumuz olsun diyerek başlattığımız yardım kampanyasında destek veren esnaflarımıza, yangın yerine gelerek inceleme yapan, mağdur esnafımızın derdini dinleyen, en zor günlerimizde her zaman Mudanya Esnafımızın yanında olan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımıza Alinur Aktaş’a şükranlarımı sunuyorum.
Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş yanan işyerinin çelik profil asma katından, boyasından, alçıpan levhalarına, elektrik tesisatına kadar gereken ne varsa temin ettti. Allah razı olsun. En kısa sürede mağdur esnafımızın yüzü gülecek ve ticarethanesinde mutlu günlerine geri dönecek. Hep birlikte kurdelasını keserek yenilenen işyerini hizmete açacağız inşaallah. 
Birlik ve beraberliğimizle aşamayacağımız hiçbir zorluk olduğuna inanmıyorum. Bu arada ülke genelinde yaşanan yangın ve sel felaketlerinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyor. Yaraların en kısa sürede sarılmasını temenni ediyorum. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. ” dedi.

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img