25 Eylül 2021 / 14:58

BAŞKAN ADAYI TAMAÇ’TAN BAŞKAN ŞAHİNER’E ZİYARET

Okumalısınız

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç Mudanya Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahiner ve yönetimini ziyaret etti.

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkan Adayı Cem Tamaç esnaf ve STK ziyaretlerine hız verdi. “Dijitalleşmeye Yürüyoruz” sloganıyla seçim çalışmalarına start veren Tamaç, Mudanya Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahiner ve yönetimini ziyaret etti.

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç (SOLDA) Mudanya Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahiner’i ziyaret etti.

Yönetiminde bulunan isimlerle ziyaret gerçekleştiren Başkan Adayı Tamaç: “Esnafımız bizim yönetimimizde dijital devrim yaşarken sosyal projeler sayesinde derin bir nefes alacak. Esnafımız bize her zaman ulaşarak fikir danışabilecek. Teknolojinin gerektirdiği bir mantalite ile Kefalet Kooperatifine hız ve daha fazla hizmet getireceğiz. ”dedi.

Başkan Adayı Cem Tamaç’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Mudanya Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahiner, Cem Tamaç’a başarı dileğinde bulunup ziyareti için teşekkür etti.

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Yangın Bölgesine Akademik Destek

Bodrum Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bodrum’daki yangın bölgelerde inceleme yaptı. Yanan bölgelerin rehabilitasyon çalışmalarında önemli rol oynayacak...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img