02 Ağustos 2022 / 19:46

BAŞKAN ADAYI TAMAÇ’TAN ANLAMLI PAYLAŞIM

Okumalısınız

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç sosyal medya hesabından yaptığı anlamlı paylaşımlarla taktir topluyor.

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Tamaç Koronavirüse karşı ilk aşıyı bulan Dr. Özlem Türeci ve Prof. Uğur Şahin’e Almanya’nın en üst düzey madalyası olan Liyakat Nişanı verilmesiyle ilgili yaptığı paylaşımda iki önemli isme teşekkür etti. Tamaç iki bilim insanının yer aldığı fotoğrafa şu yorumu yazdı:

“Koronavirüse karşı ilk aşıyı bulan Dr. Özlem Türeci ve Prof. Uğur Şahin’e Almanya’nın en üst düzey madalyası olan Liyakat Nişanı verildi. Geliştirdikleri aşı ile insanlığa hizmet veren bu iki bilim insanını kutluyor bir Türk evladı olarak teşekkür ediyorum.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img