06 Ağustos 2022 / 23:31

BAŞKAN ADAYI ÇETİN: “TEK DERDİMİZ HİZMET”

Okumalısınız

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimleri için turizm işletmecisi Cemil Çetin Başkanlığa Aday olduğunu açıkladı. Cemil Çetin: “Yaptığımız iş, aş ve proje giderlerimizle övüneceğiz. Tek derdimiz esnafımıza hizmet etmek olacak.” dedi.

Esnaflığın ahilik kapısı olduğunu ve hem esnaflık hem de ahilik için durmadan yorulmadan çalışacağını ifade eden Çetin tek derdinin hizmet üretmek olacağını söyledi. Mudanya esnafı için önemli projelere imza atmak için çalıştığını ifade eden Cemil Çetin şöyle konuştu:

“Esnaflık bir ahilik kapısıdır, esnaflık ve ahilik adına durmadan çalışacağım. Hak adalet ve eşitlik için çalışmaktan asla vaz geçmeyeceğiz. Ya adil paylaşacağız ya da kimseye pay etmeyeceğiz.  Üyelerimize sadece yemek değil ekmek, aş, iş yolunu açacağız. Ağırlama giderlerimizle değil eğitim, iş, aş ve proje giderlerimizle övüneceğiz. Onurlu bir düzenin onurlu bir üyesi olmayı kesinlikle vaat ediyorum. Yaşadığımız zor günler işimiz aşımız kayboldu birçok esnaf arkadaşımız çok zor duruma düştü. Allah milletimizin yardımcısı olsun ve milletimize geçmiş olsun çok fazla çalışıp hizmet üreteceğimizi söylüyorum.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img