10 Ağustos 2022 / 16:25

BAŞKAN ADAYI CEM TAMAÇ: “ESNAFIN HALİNDEN ESNAF ANLAR”

Okumalısınız

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç “Dijitalleşmeye Yürüyoruz” sloganının ardından “Esnafın halinden esnaf anlar” diyerek çalışmalarına hız verdi. Tamaç Mudanya için önemli projeler hazırladıklarını ve bu çalışmaları esnaflara detaylı biçimde anlattıklarını söyledi.

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı hem işletmeci hem de esnaf olarak tüm esnafların hangi konularda sıkıntıları olduğunu çok iyi bildiğini vurguladı.

Çözüm odaklı projelerle yola çıktıklarını belirten Başkan Adayı Cem Tamaç sosyal medya hesaplarından da yaptığı ziyaretleri sık sık paylaştığını anlattı. Tamaç son yaptığı paylaşımda şu satırlara yer verdi:

“Esnafın dilinden ve halinden sadece esnaf anlar. Mudanya Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı olarak değerli esnaflarımızı ziyaret edip fikir alışverişinde bulunuyoruz. Projelerimizi esnafımıza anlatıp görüşlerini dinliyoruz. Esnafımızın krediye daha kolay ulaşması için emin adımlarla Dijitalleşmeye yürüyoruz.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img