03 Ağustos 2022 / 04:24

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ, BURSA’YA GELİYOR

Okumalısınız

YÜKSEKÖĞRETİM Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasının ardından adaylar, tercih edecekleri üniversiteler ile ilgili araştırmalara başladı. 5-13 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak üniversite tercihleri kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi (BAU), imkânlarını anlatmak için Bursa’da aday öğrencilerle bir araya geliyor.

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Öğrenci Kaynakları ve Tanıtım Direktörü Eray Mazanoğlu’nun gerçekleştireceği toplantıya katılım gösterecek aday öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesi hakkında merak ettikleri tüm soruların cevabını bulacak.

ERAY MAZANOĞLU

Eğitim imkânları, yurt dışında yer alan kampüsler ve olanakları, staj imkânları, burs ve ücretler gibi birçok konuda bilgilerin verileceği toplantılar, tüm aday öğrencilerin katılımına açık olarak gerçekleşecek.

Mazanoğlu, 3 Ağustos günü, saat 14.30’da Bursa Bahçeşehir Koleji’nde ve 17.00’de Bahçeşehir Üniversitesi Bursa Yerleşkesi’nde aday öğrencilerle bir araya gelecek.

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

MUDANYA KIYILARININ “MAVİ SİT” İLAN EDİLSİN

Marmara Denizi’nin mevcut çevresel durumu ve geleceği, Mudanya Deniz Çalıştayı’nda konuşuldu. Çalıştayda, Marmara’nın COP26 İklim Zirvesi’nde benimsenen ilkeler doğrultusunda...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img