23 Eylül 2021 / 15:53

AK MUDANYA’DAN YENİ YIL ZİYARETLERİ

Okumalısınız

Mudanya’da yaptığı etkin ve seviyeli siyaset ile taktir toplayan AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü yeni yıla girerken yine gönülleri fethetti. İlçe yöneticileriyle birlikte güvenlik güçleri, sağlık çalışanları, taksi şoförleri ve hastaları ziyaret etti.

Mudanya İlçe Emniyet Müdürlüğü, Sahil Güvenlik Komutanlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı, Bademli Jandarma Karakol Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü Güzelyalı Hizmet Binası Deniz Limanı Şube Müdürlüğü, Mudanya Devlet Hastanesi ve Mudanya Taksi Durağını ziyaret ederek burada çalışanların yeni yıllarını kutlayan Söğütlü esnafın, sağlık çalışanları ve güvenlik güçleri ile her vatandaşın her zaman yanında olduklarını ifade etti. İnci Söğütlü şunları söyledi:

“Daha önce hiç yaşamadığımız bir süreçten geçiyoruz. Pandemi sebebiyle hepimiz sevdiklerimizden uzak bir şekilde yeni yıla giriyoruz. Biz her yıl olduğu gibi bu yıl da güvenlik güçlerimizi, sağlık çalışanlarımızı ve şoförlerimizi ziyaret ettik. Onlar her yıl bizlerin huzur ve güvenliği için ailelerinden uzakta görevleri başında yeni yıla giriyorlar. 2020 yılında güvenlik güçlerimiz ve sağlık çalışanlarımız her zamankinden çok daha fazla fedakârlık gösterdiler. Biz de onlara moral vermek adına ziyaret etmek istedik. Sağlık çalışanlarımızı ziyaret sırasında hastanede tedavi altında olan vatandaşlarımızı da ziyaret etme fırsatımız oldu. Bu ziyaretimiz onları çok mutlu etti. Bizlere, Devletimize ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hayır duaları ettiler. Halkımızın hayır dualarıyla millet ve devlet el ele bu zor günleri en kısa zamanda atlatarak sağlıklı günlerimize geri döneceğiz inşallah.”

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Yangın Bölgesine Akademik Destek

Bodrum Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bodrum’daki yangın bölgelerde inceleme yaptı. Yanan bölgelerin rehabilitasyon çalışmalarında önemli rol oynayacak...
- Reklamlar -spot_img

Diğer Haberler

- Advertisement -spot_img