8 C
Bursa
Çarşamba, Ekim 21, 2020

YILAN HİKAYESİNE DÖNEN KAPALI PAZAR İÇİN SON SESLENİŞ!

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Mudanya Kapalı Pazar Yerinin açılması için belediye meclis toplantılarında çok sayıda önerge veren ve sosyal medyadan da çağrıda bulunan MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden, Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a pazar için son defa seslendi. Erden yine sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

Mudanya kamuoyunu çok fazla meşgul eden Kapalı Pazar Yerinin açılması konusu MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden tarafından yakından takip edilirken, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın bu konuyu adeta görmezden gelmesi de mağdur olan esnafın daha da sıkıntıya düşmesini sağladı.

MUDANYA MHP BELEDİYE MECLİS ÜYESİ GRUP SÖZCÜSÜ BÜLENT ERDEN (SOLDA) BELEDİYE BAŞKANI HAYRİ TÜRKYILMAZ (SAĞDA)

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a sosyal medya hesabından şu paylaşımla çağrı yaptı:

“SAYIN MUDANYA BELEDİYE BAŞKANI,

KAPALI PAZAR YERİ KONUSUNDA BU SON SESLENİŞİM!

Hayri Bey,

Son günlerde paylaşımlarımda detayları ile belirttiğim gerekçelerle hiç olmazsa salgın sürecinde KAPALI PAZAR YERİNİN AÇILMASI konusunda Mudanyalı hemşehrilerimizin taleplerine sözcülük etmeye çalıştım.

MHP MUDANYA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ GRUP SÖZCÜSÜ BÜLENT ERDEN

Ne yazık ki şu ana kadar olumlu bir gelişme olmadı.

Psikolojik olarak da zor bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde iyi niyet ve samimiyetle bu konudaki paylaşımlarımla hemşehrilerimizin ve esnafımızın ümit ve olumsuzluk arasında duygu karmaşasına sebebiyet vermeme adına bu konuda bugün son defa sesleniyorum.

ŞAHSİ VEYA BELEDİYE OLARAK CEVAP VERİN.

PAZAR YERİNİ

AÇACAK MISINIZ?

AÇMAYACAK MISINIZ?

Adını koyun bu iş bitsin.

Not: Kararınızın sonucunu Mudanyalı hemşehrilerimiz takdir edecek. Çağrılarıma cevap verip vermemeniz 27.000 Mudanyalı seçmeni dikkate alıp almadığınızı belirler.”

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -