8 C
Bursa
Çarşamba, Ekim 21, 2020

VATANDAŞ BELEDİYEDEN HİZMET BEKLİYOR, YARDIMA MHP’Lİ ERDEN KOŞUYOR

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Bülent Erden, sosyal medya hesabından Mudanya’da yaşayan bir vatandaşın çektiği videoyu paylaştı. Hayvanları ideal yaşam imkanlarına kavuşturmak, insanları yaşanabilecek olumsuzluklardan korumak adına gereken her şey acilen yapılmalı. ”diyen Erden paylaşımında, “Belediye Meclis Üyesi olarak 2020 yılında bu tür olumsuzlukları gündeme taşıyor olmaktan utanıyorum.” İfadesini kullandı.

İŞTE MUDANYA SOKAKLARI…

Mudanya Belediyesi’nin insanlara karşı umursamaz tavrı devam ederken Mudanya sokaklarında yaşayan sokak köpekleri açlıktan neredeyse insanlara saldıracak duruma geldi. Mudanya’da yaşayan bir vatandaş sokak köpeklerinin durumunu videoya çekerken “ Evet, Sayın Belediye Başkanım, Allah aşkına boş işlerle uğraşacağınıza… Şuraya bak, çete gibiler bir çocuk çıksa karşılarına… Kardeşliğin başkenti (!) he… Sayın Belediye Başkanım, barışın başkentindeyiz, öyle mi? Boş işlerle uğraşacağına bunlarla uğraş. Hayri Başkan, bir tane çocuk çıksa… Allah rızası için şuraya bak, şuraya bak. Kim ilgileniyorsa ya… Ama Büyükşehir ama Mudanya Belediyesi kardeşliğin başkentine bak.  İnsanlar geçiyor bak insanlar geçiyor. Bu sadece bir kabile ya… Şuraya bak aslan gibi Mudanya Mudanya burası Eğitim Caddesi Arabayolu Mahallesi Mudanya.” diye konuştu.

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden

Mudanya’nın sorunlarına çare olmak için adeta kendini adayan MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

MUDANYALI HEMŞEHRİMİZİN KAYDETTİĞİ VİDEOYU İNSANLARIN VE HAYVANLARIN İDEAL ŞARTLARDA YAŞAMASİ İÇİN ÖNLEMLER ALMAK AMAÇLI KAMUOYU OLUŞTURMAK ADINA YAYINLIYORUM.

Acilen tedbir alınmazsa vebali ağır olur.

Hayvanları ideal yaşam imkanlarına kavuşturmak, insanları yaşanabilecek olumsuzluklardan korumak adına gereken her şey acilen yapılmalı.

Bu şekilde yaşamak hayvanların tercihi değil.

Bu risklerle karşılaşmak insanların kaderi değil.

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLARAK 2020 YILINDA BU TÜR OLUMSUZLUKLARI GÜNDEME TAŞIYOR OLMAKTAN UTANIYORUM.

Not:

Şu an bizim sahiplendiğimiz alanlar dün onlarındı.

Her türlü önlemi alırken bunu dikkate almalıyız.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, halka hizmet etmek dışında her organizasyonda baş rolde
- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -