8 C
Bursa
Cuma, Ekim 30, 2020

TÜRKYILMAZ’IN İFTİRASINA ŞAŞIRDIK MI? TABİİ Kİ HAYIR…

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından sahillerde düzenleme çalışmaları kesintisiz sürerken, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz Mudanya Belediyesi web sitesinde yayınlattığı haberle yine şaşırtmadı.

Keyif için iş yeri mühürleyen, esnafı mağdur etmek için adeta kampanya başlatan ve ilçe ile alakası olmayan gazeteleri beslemek için yerel gazeteleri adeta düşman ilan edip ilanlarını kesen Hayri Türkyılmaz bu defa yapılan hizmetleri karalamak için Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne iftira attı. Türkyılmaz: “MUDANYA’DA BÜYÜKŞEHİR ALTYAPISI DÖKÜLÜYOR” diye yapılan haberi sosyal medya hesabından paylaştı.

Mudanya’da hizmet etmek yerine sürekli olarak algı oluşturup özelliklede esnafı canından bezdirmeyi başaran Hayri Türkyılmaz adeta diktatör tavırlarıyla dikkat çekiyor. Gücünü nereden aldığı merak edilen ve kendisini halkın üzerinde görme cüretini gösteren Türkyılmaz Mudanya’ya gece gündüz hizmet götüren Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne de iftira atmaktan geri durmadı.

Mudanya’da alt yapının döküldüğünü ileri süren Türkyılmaz bir defa olsun sokağa çıkıp dert dinlemezken algı yaratmak için yaptırdığı haberlerle reyting yapmaya çalışıyor. Büyükşehir’in önemli hizmetlerini karalamak için çabalayan Türkyılmaz’ın hangi senaryolarla algı hazırlayacağı merak ediliyor.

15TEMMUZ’DA NEREDEYDİN HAYRİ BAŞKAN?

Mudanya’da 15 Temmuz ile ilgili olarak yapılan organizasyona AK Parti, MHP, hatta CHP İlçe Başkanı ile Mudanya Kaymakamı ce protokol üyeleri katılırken, geçen yıl olduğu gibi bu yılda Hayri Türkyılmaz törenlere katılmadı. Türkiye için en hassa gün olan 15 Temmuz’u adeta görmezden gelen Türkyılmaz’ın bu tavrı şaşkınlığa neden oldu.

TENTE AYRIMCILIĞI NE OLACAK?

İddiaya göre Mudanya’da esnafı dize getirdiğini ileri süren Hayri Türkyılmaz, Mudanya’yı babasının çiftliği gibi yönetmeyi sürdürüyor. Güzelyalı’da bulunan işletmelerin tentelerine dokunmayan Hayri Türkyılmaz, Mudanya’da Hal Kahveleri başta olmak üzere tüm esnafa zabıta gönderip tenteye yasak getirdi. Esnafa ekstra masraf çıkartan ve yapılanı yok etmek için çabalayan Türkyılmaz’ın anlaşılmaz tavrına ne zaman son vereceği merak ediliyor.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -