8 C
Bursa
Cumartesi, Ekim 31, 2020

TAÇ’TAN ÇOCUKLARA SÖMESTR HEDİYESİ

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Yoğun geçen bir eğitim-öğretim dönemi sonrasında sömestr tatiline giren çocukları mutlu etmek için en güzel hediye alternatifleri TAÇ’ta!

Kalitesiyle fark yaratan TAÇ Lisanslı Nevresim Takımları, birbirinden eğlenceli ve sevilen karakterleri ile çocukların odalarını renklendiriyor… Yüzde 100 pamuk olan ürünler, sağlıklı ve rahat uyku sunarken, çocukların en sevdiği kahramanlar fantastik dünyalarını süslüyor.

TAÇ Lisanslı PJ Masks ve Disney Frozen Glow Nevresim Takımı’nın üzerindeki desenler ayrıca özel bir baskı teknolojisi sayesinde gündüzleri gün ışığını topluyor, geceleri ise bu ışığı yansıtarak, çocukların ilgisini çekiyor. Frozen Nevresim takımı aynı zamanda bir yüzünde Elsa, diğer yüzünde Anna çift kullanım özelliği ile en sevilen karakterleri sunuyor.

Disney Cars ve Disney Mickey Çek Canlandır Nevresim Takımları ise artırılmış gerçeklik (Augmented Reality) teknolojisi kullanılarak fotoğraf ve videolarda canlanıyor. Google Play ve Apple Store’dan indirilen Çek Canlandır uygulaması sayesinde, nevresimin üzerindeki desenlere tutulan telefon ile ekranda karakterler beliriyor. Eğlence dolu lisanslı karakterler, rengârenk desenleriyle çocukların çektiği fotoğraf ve videolarda miniklerin yanında canlanıyor. Bu özel koleksiyon ile çocukların her anı unutulmaz bir anıya dönüşüyor.

Miniklerin odalarında keyifle vakit geçirmelerini isteyen ebeveynler, TAÇ mağazasını ve www.tac.com.tr’yi ziyaret ederek, koleksiyonları yakından görebilir, çocuklarını sömestr tatiline girerken sevindirebilirler.

Fiyatlar

DISNEY CARS ÇEK CANLANDIR NEVRESİM TAKIMI – 216 TL
DISNEY FROZEN TEK KİŞİLİK NEVRESİM TAKIMI – 216 TL
DISNEY MICKEY ÇEK CANLANDIR NEVRESİM TAKIMI – 216 TL
DISNEY FROZEN ANA GLOW NEVRESİM TAKIMI – 216 TL
DISNEY FROZEN ANA NEVRESİM TAKIMI – 216 TL
DISNEY FROZEN ELSA GLOW NEVRESİM TAKIMI – 216 TL
DISNEY FROZEN ELSA NEVRESİM TAKIMI – 216 TL
PJ MASKS HERO TEK KİŞİLİK NEVRESİM TAKIMI GLOW – 216 TL
PJ MASKS HERO TEK KİŞİLİK NEVRESİM TAKIMI – 216 TL

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -