8 C
Bursa
Perşembe, Ekim 29, 2020

RADYATÖR TEMİZLİĞİ İLE İŞ MAKİNELERİNDE BİRİNCİ SIRADA

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

1998 yılında kurulan Cleanfix Fan Sistemleri, çalışma modeli ile dünyada tek olma özelliğine sahip. Radyatörde sağladığı temizlik sayesinde iş makinalarının çalışma performansını arttıran Cleanfix, kullanıcılardan aldığı geri dönüşler ile de müşteri memnuniyetini ispatlıyor.

Orman Genel Müdürlüğü Orman Yedek Parça Depo Müdürlüğünde Greyder Operatörü olarak görev yapan Mehmet Özkök Cleanfix Fan Sistemi ile çalışma performansını anlattı. Radyatör temizliğinden kurtulmanın iş gücü performansını arttırdığını belirten Özkök, “ Cleanfix fan sistemini kullanmaya başladıktan sonra motorun hararet sorununun ortadan kalktığını gördüm. Ayrıca radyatörü kendiliğinden temizlemesi uzun çalışma koşullarında manuel temizliği ortadan kaldırdı. Bu da zorlu arazi çalışmalarında iş gücü performansının artmasını sağladı. Ayrıca rampa çıkarken hararet yapmaması da iş makinasının gücüne katkı sağlayan etmenler arasında yer alıyor” diye konuştu.

Normalde 5-6 günde bir radyatörün yıkandığını vurgulayan Özkök, “Cleanfix ile çalışmaya başladığımızdan beri otomatik olarak kendi kendine radyatör temizliği yaptığından yıkamamıza gerek kalmıyor. 2 haftadır kullanıyorum makinada herhangi bir hararet belirtisi bulunmuyor. Kabin içerisine yerleştirilen düğme ile istediğim zaman düğmeye basarak radyatörü temizleyebilmemin yanısıra sisteme yerleştirilen zamanlayıcı sayesinde de 5 dk ile 90 dk. arasında seçtiğim zaman aralığında otomatik olarak da temizleme şansım oluyor” dedi.

Merkez fabrikası Almanya’da bulunan Cleanfix fan sistemleri Kanada’da yer alan fabrikası ile tüm dünyaya hizmet veriyor. Cleanfix Fan kanatlarının kendi ekseni etrafında dönmesi ile radyatörde biriken toz ve kiri atarken aynı zamanda harareti engellemesi ile makinaların ömrünü uzatıyor.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -