8 C
Bursa
Salı, Ekim 27, 2020

MUDANYA’DA MHP FARKI… (Köşe Yazısı)

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

ERDOĞAN PAÇİN

MHP Mudanya İlçe Başkanlığı’na Erkut Seymenler atandı ve çalışmalarına hızlı bir biçimde start verdi.

Mudanya gerçekten hizmeti özleyen, ılımlı siyaseti isteyen ve genç isimlerin profesyonel bakış açısıyla hizmet üretmesi gereken bir yer.

Erkut Seymenler AR-GE konusunda gerçekten önemli bir isim, mühendis olması ise Mudanya için adeta bir şans.

Erkut Seymenler ismi Mudanya’da çok kısa bir zamanda ses getirecek gibi görünüyor. Bir haberde Erkut Bey ile görüşme imkânım olmuştu. Anlattıkları ve projeleri Mudanya için gerçekten büyük önem arz ediyor.

Anladığım kadarıyla Erkut Seymenler kendini tamamıyla Mudanya’ya hizmet için adamış bir isim. MHP Mudanya’da çok mantıklı ve profesyonelce bir konuya imza attı.

Erkut Seymenler’in MHP İlçe Başkanı olması gençlerin ve hizmet etmek için gönüllü olanların da MHP Mudanya İlçe Başkanlığı’nda toplanmasına neden olacak gibi görünüyor.  

Siyaset gerçekten zordur ve zaman alır. Ama dürüst ve gerçekten bilinçli insanlar tüm gerçeklikleriyle bu işe girmişse unutulmamalı ki kazanan her zaman o yörenin halkı olur.

27 Nisan 2020 tarihini her Mudanyalı bir kenarı not etmeli. MHP tam profesyonel bakış açısıyla siyaset yapacak bir kadro ile hizmete girişti, Erkut Seymenler İlçe Başkanı olurken kadrosu da planlamaları hazırlamaya başladı.

ERDEN FAKTÖRÜ

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Grup Sözcüsü Bülent Erden, etkili muhalefeti ve ilçe sorunlarına doğaçlama yaklaşımıyla inanılmaz bir kitle oluşturdu. Sosyal medyayı çok akıllıca kullanarak muhalefetini buradan da sürdürmeyi bilen Erden, Mudanya siyasetine yeni bir soluk getirdi.

Erden, özellikle meclis toplantılarında ki açıklamaları ve vermiş olduğu  önergelerle dikkat çekerken şimdi gözler hem Bülent Erden’e hem Erkut Seymenler’e çevrildi. Bu iki siyasetçinin alışılmışın dışında hizmet anlayışı, halkın arasında olmaları ve sorunları mahallinde incelemeleri Mudanya halkının en büyük özlemiydi.

SEYMENLER’E ÖNEMLİ GÖREV

MHP Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler, tarzı ve tavrıyla özellikle gençlerin çok dikkatini çekecek gibi.  Mudanya’da siyasetin bundan sonra çok daha fazla renkleneceği artık kesin.

Profesyonel kadrolarıyla sahada yer almaya başlayan MHP Marmara’nın incisi bu güzel ilçede ağırlığını ve varlığını her zamankinden daha fazla hissettirecek gibi görünüyor. En önemli görev ise Seymenler’e düşmekte. Temiz siyaset anlayışı ve güler yüzü ile sadece AR-GE çalışmalarına Mudanya için de başlayan Seymenler öyle anlaşılıyor ki Meclis Üyesi Bülent Erden ile birlikte Mudanya’da kaliteli hizmetin ne olduğunu kısa zamanda gözler önüne serecekler…

- Advertisement -

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -