8 C
Bursa
Çarşamba, Ekim 21, 2020

MUDANYA, BÜYÜKŞEHİR İLE GÜVENDE

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Bursa genelinde sağladığı hizmetlerle yüzbinlerce kişiyi salgının etkilerine karşı koruyan Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçede olduğu gibi Mudanya’da da ihtiyaç sahibi 2 bin 400 aileye her hafta düzenli olarak gıda, temizlik maddesi ve maske desteğinde bulunuyor.

Bursa Büyükşehir Belediye ekipleri Mudanya’nın her karışını dezenfekte ediyor

Koronavirüs sürecinde çeşitli nedenlerle evlerinde kalan vatandaşların imdadına, dün olduğu gibi bugün de Bursa Büyükşehir Belediyesi yetişiyor. Salgın kendini gösterir göstermez harekete geçen ve şehir merkezi ile ilçelerdeki kapalı alanların tamamını düzenli olarak ilaçlayan, toplu ulaşımı sosyal mesafe ve koruyucu kurallar çerçevesinde yeniden düzenleyen, başta yaşlılar olmak üzere ihtiyaç sahibi tüm vatandaşların her türlü talebine koşan Büyükşehir Belediyesi, Mudanya’da da Bursalıları mağdur etmiyor.

Bursa Büyükşehir Belediye ekipleri Mudanya Belediye Binasının yanındaki park ve binanın dış cephesini dezenfekte etti

2 BİN 400 VATANDAŞA GIDA VE TEMİZLİK PAKETİ DESTEĞİ

Bursa’nın gözde sahil bölgesi Mudanya’da her hafta 2 bin 400 vatandaş, Büyükşehir Belediyesi’nin pandemi desteklerinden yararlanıyor. Yardım için belediyeye başvuran, isimleri Mudanya Kaymakamlığı’nın listeleriyle karşılaştırılan vatandaşların haftalık Pazar ihtiyaçları Bursa Tarım AŞ, muhtelif gıda ile temizlik malzemeleri de BESAŞ tarafından karşılanıyor.

Bursa Büyükşehir Belediye ekipleri Mudanya’da vatandaşın ihtiyaçları için kapı kapı dolaşıyor

Koronavirüs tedbirleriyle eşdeğer olarak başlatılan hizmet çerçevesinde Mudanya’da, ihtiyaç sahibi vatandaşlara düzenli olarak ekmek, içerisinde bakliyat ve yağ çeşitleri ile kahvaltılık ürünlerin yer aldığı gıda paketi, yine ev temizliğinden kişisel bakıma çeşitli ürünlerin bulunduğu hijyen paketleri teslim ediliyor.

Mudanya’da cadde ve sokaklar Bursa Büyükşehir Belediye ekipleri tarafından dezenfekte ediliyor

1 MİLYON 250 BİN METREKARELİK ALANDA İLAÇLAMA

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüse karşı Mudanyalılar için sağladığı destekler, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik olmasının yanında kapalı ve toplu alanlarda da aralıksız sürüyor. Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, bugüne kadar Mudanya’da farklı yer ve zamanlarda vatandaşlara 5000 adet maske desteğinde bulundu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Mudanya’da ihtiyaç sahiplerinin yardımına yetişti

Ayrıca yine Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından kişiye özel hazırlanan 5000 adet mini temizlik paketi, pazar yerlerinde ücretsiz olarak vatandaşlara dağıtıldı. Toplu alanlarda el dezenfektanı uygulaması yapıldı. Mudanya’da içerisinde parklar, tarihi yerler ve duraklar, çöp konteynerleri, çocuk parkları ve bankların yer aldığı 1 milyon 250 bin metrekarelik alan, belediye ekipleri tarafından A’dan Z’ye dezenfekte edildi.

Mudanya’daki çöp konteynerleri Bursa Büyükşehir Belediye ekipleri tarafından dezenfekte ediliyor

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -