26 Ocak 2021 / 14:45

MHP’Lİ ERDEN YILDIZTEPE’Yİ SORDU

Okumalısınız

TİYATROLARIN ÖZLEMİ SEYİRCİ

Pandemi sürecinde etkinliklerinin bir bölümünü dijital ortama taşıyan, sanat mahallemde etkinliklerinde mobil sahne ile Bursalıları tiyatro ile buluşturmaya devam...

UĞUR MUMCU’NUN GAZETECİLİK İDEALLERİ YAŞIYOR

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı ve Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı, Uğur Mumcu öldürülse de, gazetecilik ideallerinin yaşatıldığını...

DÜNYANIN GÖZÜ BURSA’DA

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 2012 yılında 2 kamera ile başlattığı ve bugün Sarıalan’ın da eklenmesiyle 109 kameraya ulaşan ‘Canlı Yayın...

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Grup Sözcüsü Bülent Erden facebook hesabından Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a Yıldıztepe Projesini sordu.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın asrın projesi olarak nitelendirdiği Yıldıztepe ile ilgili sorular soran Bülent Erden şu paylaşımı yaptı:

“MUDANYA YILDIZTEPE ASRIN PROJESİ !!!

SAYIN HAYRİ TÜRKYILMAZ

7 ocak 2017 tarihinde temel atıldı. Belediye meclis üyesi olarak hemşehrilerimizi temsilen meclis toplantılarında aşağıdaki soruları sordum. Maalesef tatmin edici cevap alamadım. Soruları birde sosyal medya üzerinden soruyorum.

SORULAR1-

1.ci etap olarak tanımladığınız, 12.600.000 tl sına ihalesini gerçekleştirdiğiniz etap kapsamı nedir?

2- Başka kaç etap var onların kapsamı nedir?

3-Proje kapsamında Tirilye yolunu değiştirdiniz. Söz konusu yeni yolun karayolları tarafından onayı, kabulü gerçekleşti mi, yani yol legal mi?

4- 12.600.000 tl ihale bedelinin ödemesi yapıldımı, kaynak nereden sağlandı?

5- Projenin mimari ve teknik tüm tasarımlarının Belediye teknik personelince yapıldığını, bu şekilde maliyet avantajı sağlandığını ifade ettiniz.Proje çalışmalarının bağımsız bir denetim firmasına kontrolünü yaptırdınızmı ? Kısa ve orta vadede proje hatasından kaynaklı sıkıntı yaşanması riskinin boyutu nedir?

6- Toplam proje maliyeti tutarı nedir?

7- Tamamlanma süresi nedir?

8- Mudanya’nın ihtiyaçlarının karşılanması sıralamasında projeye öncelik verilmesinin Mudanya’ya sağlayacağı katkı nedir?

CEVAP VERMEMENÎZ VEKİLE DEĞİL, ASILA DUYARSIZLIKTIR.”

- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Haberler

TİYATROLARIN ÖZLEMİ SEYİRCİ

Pandemi sürecinde etkinliklerinin bir bölümünü dijital ortama taşıyan, sanat mahallemde etkinliklerinde mobil sahne ile Bursalıları tiyatro ile buluşturmaya devam...
- Reklamlar -

Diğer Haberler

- Advertisement -