8 C
Bursa
Çarşamba, Ekim 21, 2020

MHP’Lİ ERDEN SİYASETE RENK GETİRİYOR…

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden 3 ay aradan sonra sosyal medya hesabından aktif paylaşımlarına hızlı başladı. Erden bu kez Hayri Türkyılmaz’a teşekkür etti.

MHP Mudanya Belediye Meclis üyesi Bülent Erden Mudanya siyasetinde varlığını iyice hissettiriyor. Özel sebepler nedeniyle 3 ay sosyal medya paylaşımlarına ara veren Erden, durağan Mudanya siyasetine hareket getireceğe benziyor. Erden’in facebook hesabında yaptığı paylaşım şöyle:

BÜLENT ERDEN MHP MUDANYA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

“SAYIN MUDANYA BELEDİYE BAŞKANI

Öğrencilerimize destek olma adına yapacağınızı beyan ettiğiniz çalışmalar için TEŞEKKÜRLER.

MHP Mudanya ilçe teşkilatı olarak meclis üyeleri ile birlikte ilçe Başkanımız Sayın Erkut Seymenler liderliğinde Mudanya’ nın ve Mudanyalı hemşehrilerimizin menfaatine yapacağınız çalışmalarda destek vereceğimizi her ortamda ifade ediyoruz. Bu konuda da her türlü desteği vermeye hazırız. Planladığınız çalışmalarla ilgili bir konuya dikkatinizi çekmek istiyorum. Bulaş riskinin yoğun olduğu içinde bulunduğumuz süreçte etüt merkezi uygulaması yerine öğrencilerin donanım (bilgisayar vs.) eksiklerini tamamlayıp evden katılım imkanları sağlanabilirse daha iyi olur kanaatindeyim. Etüt merkezinde randevulu birebir danışmanlık desteği verilebilir. Saygılar.

Bülent Erden

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi”

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz sosyal medya hesabından:

“MUDANYA BELEDİYESİ’NDEN UZAKTAN EĞİTİM SEFERBERLİĞİ Mudanya Belediyesi, Koronavirüs tedbirleri kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan uzaktan eğitim kararı gereği, bilgisayar ve internete erişimi olmayan öğrenciler için belediye hizmet binalarında online eğitim merkezleri açıyor.” paylaşımını yapmıştı. Bu paylaşım üzerine Meclis Üyesi Erden de teşekkür ifadesi içeren bir paylaşıma yer verdi.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -