8 C
Bursa
Perşembe, Ekim 29, 2020

MHP’Lİ ERDEN’DEN ALKIŞLANACAK YORUM

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz sosyal medya hesabı facebook’ta “SAYIŞTAY DENETİMİNDE BU YIL DA SONUÇ DEĞİŞMEDİ” başlıklı bir paylaşım yaptı.

MUDANYA BELEDİYE BAŞKANI HAYRİ TÜRKYILMAZ’IN PAYLAŞIMI

Türkyılmaz’ın paylaşımını kendi hesabına taşıyan gazeteci Alpaslan Yıldız durumu farklı bir yorumla değerlendirirken, MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden, “Belediyenin özellikle yerel medya ile ekonomik ilişkilerini de inceleyelim. Medyanın ekonomik anlamda perişan olduğu süreçte, barışın kardeşliğin başkentinde medya ya ne kadar hakkaniyetli davranılıyor bir görelim.” diyerek önemli bir konuya parmak bastı.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz Sayıştay denetimiyle alakalı paylaşım yapınca Mudanya’da siyaset yine hareketlendi. Gazeteci Alpaslan Yıldız ‘ın, facebook hesabında “Bütçesinin büyük kısmı personel gideri ile çöp toplamadan ibaret olan Mudanya Belediyesi, iş görmediğinin vesikası gibi Sayıştay raporları ile avunuyor. Ne kadar basiretsiz olduklarını Sayıştay’ın sitesindeki raporlarına bakarak herkes görebilir. Yine bütçelerinin palavradan ibaret olduğunu da…” paylaşımının altına MHP Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden yorum yazarak tüm dikkatleri üzerine çekti. Erden’in parmak bastığı konunun uzun bir süre gündemde kalması bekleniyor.

MHP MUDANYA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ GRUP SÖZCÜSÜ BÜLENT ERDEN GAZETECİ ALPASLAN YILDIZ’IN PAYLAŞIMINA YORUM YAPTI

BÜLENT ERDEN BASIN EMEKÇİLERİNİN YANINDA

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden sosyal medyada yaptığı akılcı paylaşımlar ve gündeme getirdiği konularla halkın gönlünde çok özel bir yerde olmayı başardı. Tatlı sert tavrı ile dikkat çeken Erden, Hayri Türkyılmaz’ın paylaşımı ve gazeteci Alpaslan Yıldız’ın yazdıklarının altına, “Trafiğe çıkmazsan kaza yapmazsın. İş yapmazsan hata yapmazsın. Sayıştay’ın incelemesinin kapsamının başarılı belediyeliğin sorgulanması olmadığını Mudanyalı hemşehrilerimizin bilmediğini düşünecek kadar saygısız. Rutin Sayıştay raporundan faydalanma ihtiyacı duyacak kadar aciz. Yazık oluyor Marmara’nın incisi ne yazık. En kısa sürede raporu birde biz görelim. Görev ve sorumluluğumuz gereği kamuoyunu bilgilendirelim.” yazdı.

MHP MUDANYA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ GRUP SÖZCÜSÜ BÜLENT ERDEN’İN İKİ YORUMU

Belediyenin özellikle yerel medya ile ekonomik ilişkilerinide inceleyelim. Medyanın ekonomik anlamda perişan olduğu süreçte, barışın kardeşliğin başkentinde medya ya ne kadar hakkaniyetli davranılıyor bir görelim. Belediye nın hangi kriterlerle medyanın randımanını değerlendirdiğini bir sorgulayalım. Sonra kamuoyu ile paylaşalım. Bir A4 de bu önerge için kullanalım.” Yazan MHP Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden Mudanya’da ki gazetelere hakkaniyet çerçevesinde davranılmadığını gündeme getirdi.

MHP MUDANYA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ GRUP SÖZCÜSÜ BÜLENT ERDEN

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın Mudanya’da ki gazetelere olumsuz tavır alması ve vatandaşların vergisi olan reklam paylarını kafasına göre dağıtması gündemden düşmüyor. Meclis Üyesi Bülent Erden’in bu konuyu mercek altına aldığı ve peşini bırakmayacağı konuşuluyor.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -