8 C
Bursa
Perşembe, Ekim 29, 2020

MHP’Lİ ERDEN, “CHP’Yİ MUDANYA’DA KİM TEMSİL EDİYOR?”

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

VİDEO HABER

Milliyetçi Hareket Partisi Mudanya Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Bülent Erden, sosyal medya hesabında, “CHP’Yİ MUDANYA’DA KİM TEMSİL EDİYOR ?” diye sordu.

Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde 6 Aralık’ta yapılan Meclis Oturumunda, MHP Meclis Üyesi Bülent Erden tarafından MHP Grubu adına verilen Cemevinin yapılması ile ilgili önergeyi, Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz okumadan yazılı cevap verilmesini istemiş ve adeta sansür uygulayarak mikrofonun sesini kapattırıp Erden’in cevap vermesini engellemişti.

MHP’li Meclis Üyesi Bülent Erden, sosyal Medya hesabında video paylaşımı yaparken şu satırlara da yer verdi:

“CHP’Yİ MUDANYA’DA KİM TEMSİL EDİYOR ?

YALANCILIĞI ” İSPATLI HAYRİ” Mİ?

YALANCI HAYRİ’NİN GÜDÜMÜNDE Kİ İLÇE BAŞKANI “ ÖMER AYDIN” MI?

Türkyılmaz’ın Cemevi yapılması konusunda Alevi hemşehrilerimize verdiği sözü tutmaması, yalancılığını gündem dışı bırakma amaçlı Milliyetçi Hareket Partisi’ne yönelik hadsiz söylemleri üzerine;

Mudanya Belediyesi’nde eğitim öğrenimine ortaokul ve liseden tekrar başlaması gerektiğini düşündüğümüz kişi yada kişilerce kaleme alınan basın açıklaması metnini, CHP İlçe Başkanı gazetecilere elinden geldiğince okumaya gayret etmiştir.

Muhtemelen içeriğine vakıf olmadığı bir metnin toplantıdan bir kaç dakika önce CHP İlçe Başkanı’nın eline tutuşturulmuş olacağını tahmin ediyoruz.

CHP İlçe Başkanı basın mensuplarının sorusu üzerine HAYRİ’nin meclisteki söyleminde bir camiayı hedef almadığını CHP’yi temsilen net olarak ifade etmiştir.

BUNA RAĞMEN;

HAYRİ SESSİZLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkücü Camiayı hangi konuda ve kim olursa olsun suçlayanlar, suçlamalarını delillendirmemeleri halinde iftiracılığını, şeref ve haysiyetinin sorgulanmasını kabullenmiş olur.

Söz konusu sorgulamayı kamuoyuna bırakıyoruz.

NOT: ÜLKÜCÜ CAMİA GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE, BUGÜNDEN SONRADA BU TÜR HADSİZLİKLERE VERECEĞİ CEVABIN ŞEKLİNİ VE ZAMANINI EN UYGUN ŞEKİLDE BELİRLER.

BU KONUDA KUŞKUYA MAHAL YOK…

Bülent Erden
MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi
Grup Sözcüsü”

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -