8 C
Bursa
Cumartesi, Ekim 31, 2020

MHP Mudanya İlçe Teşkilatı’ndan Alevi Kültür Derneği’ne ziyaret

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

VİDEO HABER

MHP Mudanya İlçe Teşkilatı adına Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Bülent Erden ile MHP Mudanya Kadın Kolları Başkanı İlknur Bakar Alevi Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Cemevi konusunda görüş alışverişinde bulunan Erden, konunun takipcisi olacağını söyledi.

Mudanya Alevi Kültür Derneği’ne nezaket ziyaretinde bulunan MHP Mudanya İlçe Teşkilatı heyeti, dernek yöneticileriyle sohbet etti. MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Erden sosyal medya hesabında ziyaret ile ilgili video, fotoğraf ve açıklama paylaşımında bulundu. Erden açıklamasında şu satırlara yer verdi:

‘Mudanya Alevi Kültür Derneği’ne misafir olduk.
Değerli yönetim kurulu üyelerine sıcak karşılamaları, candan sohbetleri için teşekkür ediyoruz.

Randevu için aradığımızda memnuniyetle randevu verdikten sonra ‘siyasi parti randevu istediğine göre seçimler yakın olmalı’ esprisi yaptıklarını ifade ettiler.

Bizde buna karşılık seçimlere 51 ay süre olduğunu, önümüzdeki 48 ay yapacağımız çalışmalar sonrası son 3 ay yalnız hatır ziyaretleri yapmamızın yeterli olacağını ifade ettik.
Konumuz ağırlıklı Mudanya’nın CEMEVİ İhtiyacı oldu.
Belediye Başkanı Sayın Hayri Türkyılmaz’ın 2014 seçim taahhütlerinin içinde CEMEVİ yapılması olduğu, 2017 yılında arsa tahsisi yapıldığı sonrasında bir gelişme olmadığı ifade edildi.

Sayın Türkyılmaz 2019 seçim çalışmalarında da inşaat ruhsatının hazır olduğunu, yerel seçim sonrası temel atılacağını belirtmiş olmasına rağmen 10 aydan buyana bir gelişme olmadığı gibi süreçle ilgili bilgilerinin olmadığını ifade ettiler.

Buna karşılık Sayın Başkanın bu konularda hassasiyetini her platformda ifade ettiğini belirterek ilk meclis toplantısında CEMEVİ taahhüdünün gerçekleşmesi süreci konusunda soru önergesi vereceğimizi belirttik.

Alevi hemşirelerimizin olmazsa olmaz ihtiyacı olan CEMEVİ konusunda yeterli, tatmin edici, sevindirici cevap almayı umuyoruz.

Dermek Başkanı Saygıdeğer Saniye Hanımefendi ameliyat olmak üzere hastanede bulunması sebebiyle görüşmede aramızda olamadı. Kendisine acil şifalar diliyoruz.
İnşallah ameliyat sonrası geçmiş olsun ziyaretimizde CEMEVİ konusunda kendisine sevindirici haberler veririz.

Hatırlatma amaçlı Sayın Belediye Başkanının 2014 ve 2019 seçim çalışmalarında CEMEVİ hakkındaki taahhütlerini içeren videoyu ekte yayınlamakta fayda görüyoruz.’

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -