8 C
Bursa
Perşembe, Ekim 22, 2020

MHP İLÇE BAŞKANI SEYMENLER, “MUDANYA’YA HİZMET İÇİN VARIZ”

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

MHP Mudanya İlçe Başkanlığı’na atanan Erkut Seymenler, göreve gelmesiyle ilgili açıklamada bulundu. Seymenler Mudanya’ya hak ettiği hizmeti verebilmek için MHP kadrolarının hazır olduğunu söyledi.

MHP İlçe Başkanlığı’na atanan ve hizmet için kolları sıvayan Erkut Seymenler, Ar-Ge çalışmaları ve araştırmalarıyla önemli işlere imza atmış yetenekli bir isim.

Mudanya MHP İlçe Başkanı olarak tüm hazırlıklarını tamamlayan ve oluşturduğu kadrolara da önemli görevler veren Erkut Seymenler, “Tek amacımız Mudanya’ya gerçek anlamda hizmet etmek. Milliyetçi Hareket Partisi’nin tam profesyonel bakış açısıyla nasıl hizmet verdiğini halkımız zaten takdir edecektir. Mudanya ve Mudanyalılar için her zaman gece gündüz demeden çalışacağız. Mudanya’ya en iyi hizmeti vermek için varız” dedi.

MHP MUDANYA İLÇE BAŞKANI ERKUT SEYMENLER

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından 27 Nisan 2020 tarihi ile Mudanya İlçe Başkanlığı’na atanan Erkut Seymenler, “Mudanya gibi güzide bir ilçemize projelerimi ve düşüncelerimi ekibim ile birlikte gerçekleştirebileceğimiz için son derece mutlu ve heyecanlıyım.” ifadelerini kullandı.

MHP Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler’in yaptığı açıklama şöyle:

“Değerli Dava Arkadaşlarım, Kıymetli Mudanyalı Hemşehrilerim…

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ’nin takdiri ve Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Edip Semih YALÇIN’ın tensipleriyle 27 Nisan 2020 günü Milliyetçi Hareket Partisi Mudanya İlçe Başkanlığına atanmış bulunmaktayım.

Şahsımı ve Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımı bu göreve layık gören Sayın Genel Başkanımıza teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Bu süreçte destek ve emekleriyle yanımda olan Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanımız Sayın Cihangir KALKANCI’ya bilhassa teşekkür ederim. Ayrıca 4 Ekim 2018’den bu yana görev aldığım MHP Bursa İl Yönetimi AR-GE Komisyon Başkanlığında beraber çalıştığımız, tüm MHP Bursa İl Yöneticilerimize teşekkür ederim. Bu kutlu davadaki birlikteliğimiz Allah’ın izniyle devam edecektir…

Başbuğ Alparslan Türkeş’in dilinden Milliyetçi Hareket, Türk Milletine büyük olmayı, büyük düşünmeyi, büyük ülkü sahibi olmayı ve manevi yüceliği hedef olarak, çare olarak ve metod olarak göstermektedir. Hedefimiz büyük, güçlü, kudretli, müreffeh Türkiye’dir. Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ yönetimindeki Milliyetçi Hareket Partisi, milli çıkarları her türlü kişisel ve kurumsal endişe ve önceliklerin fevkinde tutmuş ‘önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ anlayışını partisinin siyasi düsturu haline getirmiştir.

Mudanya gibi güzide bir ilçemize projelerimi ve düşüncelerimi ekibim ile birlikte gerçekleştirebileceğimiz için son derece mutlu ve heyecanlıyım. Değişen dünya ve gelişen ülkemizde Mudanya’yı öne çıkan tüm karakteristik özellikleriyle tanıtmaya ve geliştirmeye, Mudanyalılara hizmet etmeye çalışacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Şu anda tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs (Covid-19) Salgınının hepimizi hem ekonomik hem de psikolojik olarak geriye çektiği bir gerçek. Öncelikli olarak sağlığımız için elimizden gelenin fazlasını yapmak, kişisel tedbirleri almada azami gayret göstermek, sabırlı ve titiz olmak zorundayız. Bu süreçte başta gece gündüz görevinin başında olan tüm sağlık personeline ve ihtiyaçlarımızı karşılamak adına hizmeti geçen tüm çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum.

Bizden önce Mudanya İlçe Başkanlığı’nda hizmet eden tüm ilçe başkanlarımıza ve yöneticilerimize, son dönem İlçe Başkanımız Engin DEMİRCİ’ye şükranlarımı sunuyorum.

Hep birlikte geleceğin Mudanya’sını inşaa edelim. Bu sancağı beraberce geleceğe taşıyacağımıza inanıyor ve hepimiz için hayırlısı olmasını diliyorum.

Allah yar ve yardımcımız olsun.’

Erkut SEYMENLER

MHP Mudanya İlçe Başkanı

ERKUT SEYMENLER KİMDİR?

1983 Bursa doğumlu olan Erkut SEYMENLER, Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Bursa Şubesi üyeliği, Makine Mühendisleri Odası Tesisat Komisyonu Üyeliği gibi önemli mesleki faaliyetlerin yanında, Bursa Strateji Geliştirme Derneği’nin (BUSGED) kurucu başkanlığını yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

BASIN MEDYA VE TANITIM BİRİMİ

MHP MUDANYA İLÇE BAŞKANLIĞI”

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -