8 C
Bursa
Çarşamba, Ekim 28, 2020

MECLİS ÜYESİ KAHRAMAN BATMAN’I UYARDI: “AKP DEĞİL ADALET VE KALKINMA PARTİSİ”(VİDEO HABER)

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Mudanya Belediye Meclis toplantısı 2. oturumunda 2019 Mali Yılı Faaliyet Raporu görüşüldü. Faaliyet raporunun oylanması öncesi parti grup sözcülerine söz vereceğini belirten Meclis üyesi Ergül Batman, Adalet ve Kalkınma Partisi’ni AKP diye anons edince AK Parti Grup Sözcüsü Kadir Kahraman tarafından uyarıldı.

Kahraman: Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kısa adı bizim partimizin açılımı Adalet ve Kalkınma Partisi, AKP ifadesini kullandınız fakat İYİ Parti’ye İP demediniz, İYİ Parti dediniz. Demek ki bizimde AKP diye bir tanımımız yok”dedi.

Bütçe faaliyet raporunun görüşüldüğü oturum başında toplantıyı yöneten CHP Meclis Üyesi Ergül Batman: “Değerli arkadaşlar konuşma sıralamasını İYİ Parti, MHP, AKP ve CHP olmak üzere sıralandırdım bir mahsuru yoksa daha sonrasında sayın başkanımızı faaliyet raporumuzu değerlendirmek için söz vereceğim. ”dedi.

ERGÜL BATMAN

AK Parti Grup Sözcüsü Kadir Kahraman ise kürsüye çıktığında Ergül Batman’ın ifadeleri karşısında şunları söyledi:

 “Başkanım usul ile alakalı bir şey söyleyeceğim az önce parti isimlerini sayarken AKP, MHP, İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi ifadelerini kullandınız. Şimdi Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kısa adı bizim partimizin açılımı Adalet ve Kalkınma Partisi AKP ifadesini kullandınız fakat İYİ Parti’ye İP demediniz, İYİ Parti dediniz. Demek ki bizimde AKP diye bir tanımımız yok bu noktada dikkat çekmek istedim.”

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -