8 C
Bursa
Perşembe, Ekim 22, 2020

MAĞDUR ETME ŞAMPİYONU MUDANYA BELEDİYESİ

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Mudanya Belediyesi tarafından yapılan plansız ve günü kurtarmak adına yapılan uygulamalar özellikle esnafın mağduriyetine sebebiyet veriyor. Kapalı Pazar Yeri esnafı, Mudanya esnafı, yerel gazeteler, hizmet gitmeyen mahallelerin sayısı her geçen gün artarken Mudanya Belediyesi vatandaşı mağdur etmede adeta şampiyonluk kupasını hak ediyor.

HERKESE SIRTINI DÖNEN TÜRKYILMAZ

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın etrafında gelişen olaylardan bihaber davranması ve makamındaki balkon ila odasının dışına çıkmaması tüm Mudanya halkı tarafından gündeme geliyor. Hakimiyetini kaybetmemek adına Meclis üyeleri arasından siyasi bir başkan yardımcısı seçmeye dahi cesareti bulunmayan Türkyılmaz’ın gafları ardı ardına sıralanıyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Mudanya’da yatırım yaparak Hayri Türkyılmaz yönetiminin mağdur ettiği insanların yarasına merhem olmaya çalışırken, Türkyılmaz’ın “sadece ben” tavrı ilçeye büyük zarar veriyor. Bir ömür belediye başkanı kalacağı edasıyla davranan, ikinci dönemi olmasına rağmen son derece acemice yönetim sergileyen Hayri Türkyılmaz, bir yıldır Kapalı Pazar Yerini açmamak için inatlaşırken, öte yandan beş yıldır Anıtlar Kurulunda bulunan koruma planını takip etmemesi ise Giritli Mahallesi’ndeki esnafı sıkıntıya soktu.

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Esnaf ve Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Emir Ali Usta

EMİR ALİ USTA UYARDI, TÜRKYILMAZ KULAK TIKADI

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Esnaf ve Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Emir Ali Usta, esnafın mağdur olmaması için koruma planlarıyla ilgili beş yıldır uyarıda bulunurken, Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın bu konuda tek bir olumlu adım atmaması ve bu konuya da sırtını çevirmesi gözlerden kaçmadı. Özellikle Giritli Mahallesi’nde işletme ruhsatları iptal edilen esnafın bir kısmı yürütmeyi durdurma kararı alırken belediyenin bu konuda asli görevini ne zaman yerine getireceği merak ediliyor.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -